Fetysz okaleczania jąder.

7 odpowiedzi
Mój problem jest dla mnie bardzo wstydliwy i dotyczy kwestii seksualności. Otóż chodzi o to, że od wielu lat tak naprawdę od ok 10 -11 roku życia zmagam się z jednej strony z problemem masturbacji (jest to dla mnie problem, ponieważ jestem osobą wierzącą) oraz z tym większym dla mnie problemem jakim jest zadawanie sobie bólu poprzez uderzanie się w jądra podczas masturbacji. Nie wiem szczerze powiedziawszy skąd to się u mnie wzięło. Najpierw zaczęło się właśnie od tego, potem doszły również filmy o tej tematyce – tzw. ballbusting. Jest to dla mnie duży problem – zarówno jeśli chodzi o psychikę jest mi z tym po prostu ciężko i chciałbym się od tego uwolnić, jak i czysto fizyczne podczas podniecenia ból jąder mi nie przeszkadza (przeciwnie sprawia przyjemność), jednak po wytrysku jądra są obolałe. Jeśli mam erotyczne myśli, to bardzo rzadko dotyczą one stosunku z kobietą, a zazwyczaj wizji, kiedy kopie (ściska, etc.) mnie w jądra. Nie chodzi tu tylko o rozładowanie popędu. Czasami zdarzało mi się wyładowywać stres i wówczas potrafiłem z całej siły bić się po jądrach bardzo długo czasami prowadziło to do wytrysku, czasami musiałem przerywać, bo nie wytrzymywałem z bólu. Mam takie momenty, że podczas masturbacji i uderzeniu w jądra nie do końca nad tym panuje – jakbym był w amoku. Boję się, że mogę nad sobą nie zapanować i np. zgnieść lub urwać sobie jądra. Byłbym wdzięczny jeśli mógłbym dostać poradę. Czuję się jak zboczeniec, a naprawdę chciałbym żyć jak wolny człowiek. Nie wiem co mam z tym zrobić?
Witam, problem, który Pan opisał jest bardzo rozbudowany, jego rozwiązanie wymaga wielu rozmów, dlatego ciężko jest udzielić Panu porady przez portal. Niestety Pana preferencje zagrażają Pana zdrowiu, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do specjalisty. Pozdrawia i serdecznie zapraszam

Dzień dobry! Sytuacja o której Pan pisze jest niewątpliwie wymagająca i dywidualnej porady. Piszę Pan o zakazach moralnych i jednocześnie przekraczaniu pewnych fizycznych barier. Boi się Pan konsekwencji fizycznych. Pewne preferencje seksualne mogą ulec zmianie w wyniku zmian w osobowości. Jednak im dłużej stosuje Pan takie rozwiązania o jakich Pan pisze tym trudniej pozbyć się nawyku, a próg zapotrzebowania na dodatkowe bodźce się zwiększa. Proszę zgłosić się na konsultacje psychologiczna. Zapraszam do Centrum Psychoterapii w Warszawie. Pozdrawiam Anna Grodzka psychoterapeuta
Dzień dobry, droga internetową nie rozwiąże się trudności. Najlepiej, jeśli zgłosi się Pan do psychoterapeuty i rozpocznie regularną terapię. Ważne jest, żeby dojść do przyczyny tego autodestrukcyjnego dla Pana nawyku. Pozdrawiam
Witam serdecznie zalecam pracę z seksuoologiem w pierwszej kolejności. Pozdrawiam Wiatr Anna
Dzień dobry,
Aby panu pomóc, konieczne jest rozeznanie jakie są przyczyny takich sposobów rozładowania napięcia. Myślę, że może Pan uzyskać pomoc w ramach terapii, polecam psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, która stara się dotrzeć do źródeł problemów. Pozdrawiam Dorota Rychter
Szukał Pan pomocy u jakiegoś specjalisty? Jeżeli nie, to właśnie to bym Panu poradziła.
Witam serdecznie, temat jest bardzo ważny i ma ogromny wpływ na Pana zdrowie, nie tylko psychiczne, ale i fizyczne (płodność), dobrze byłoby się tym zająć. Trudno, w odpowiedzi na Pański list, udzielić jakiś wskazówek bez rozpoznania przyczyny, serdecznie pozdrawiam i zapraszam