dziwny dodatek

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
mój partner ma fetysz seksualny: są nim kolczyki w uszach (sam też ma przekłute uszy). Lubi, kiedy oboje zakładamy kolczyki w czasie seksu (choć nie jest to konieczne do odbycia stosunku). Zasadniczo nie mam nic przeciwko, ale czasem się nad tym zastanawiam.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
rozumiem, że zastanawia się Pani, czy upodobania partnera mieszczą się w normie seksualnej. Najważniejsze jest żeby nie tylko partner, ale i Pani czuła się w sypialni swobodnie i pewnie. Przyznaje Pani, że zasadniczo nie ma Pani nic przeciwko, jednak "czasem" odczuwa Pani jakieś wątpliwości. Generalnie, jeśli kolczyki nie są konieczne do odbycia stosunku, nie dominują nad Państwa życiem seksualnym, a przede wszystkim Pani i partner czujecie się z tym dobrze, to nie ma powodu do obaw. Jeśli jednak jakiekolwiek obawy się pojawiają, warto skorzystać z konsultacji u psychologa seksuologa - być może wystarczy nawet jedna wizyta, aby porozmawiać o tym, jak Pani i partner czujecie się w związku z tymi upodobaniami i zastanowić się co zrobić, by takie wątpliwości już się nie pojawiały.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz
Pracownia Psychologiczno-Seksuologiczna PASSA
Sugeruję wizytę: - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.