Dzisiaj byłam u stomatologa z zębem w którym mam stan zapalny . Stomatolog otwarl mi go , wyczyscil
Dzisiaj byłam u stomatologa z zębem w którym mam stan zapalny . Stomatolog otwarl mi go , wyczyscil i dał lekarstwo . Moje pytanie jest takie , czy mogę plukac jame ustną szałwią ? Mimo że mam te lekarstwo?
2 odpowiedzi
Tak, ale domyślam się, że przy okazji ma Pan/Pani problemy z dziąslami ( obrzęk, krwawienie),stąd ta szałwia.W innym przypadku jest płukanie zbędne. Tzn.nic nie pomoże na zapalenie miazgi zęba. Oczywiście można płynąć i nic nie stanie się z opatrunkiem w zębie,jeśli jest szczelnie założony.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


