Dziewięćdziesiąt cztery lata

2 odpowiedzi
Jestem 70+. Od kilku lat mam a zaprzyjaźnioną znajomą mieszkającą w tym samym domu, z którą się widuję podczas jej bytności w Polsce. Uważałam ją za rówieśniczkę, a tu okazuje się, że .. ona ma 94 lata! Dobrze widzi, słyszy, jest dość sprawna, chodzi co tydzień do g fryzjera. Chciała sobie zrobić lifting i przeszczepić włosy. Mamy wspólnego znajomego w wieku 50+ . Niedawno, po wspólnym z nim pobycie we Włoszech,, powiedziała mi: "Nie było między nami żadnych zbliżeń. Spaliśmy w osobnych pokojach". Co o tym sądzić?
Rozumiem, że jest Pan zainteresowany tą panią, mimo różnicy wieku. Mogę tylko życzyć szczęścia i powodzenia!

Dziękuję za zaufanie,
Dobrze sądzić o jej zamiarach .