dzień dobry z kilka tygodni temu uśmiechnąłem się do dziewczyny ona do mnie też zagadałem do niej py

3 odpowiedzi
dzień dobry z kilka tygodni temu uśmiechnąłem się do dziewczyny ona do mnie też zagadałem do niej pytając jak się nazywa i czy ma fb ona odpowiedziała mi na te pytania na stopnie po jakimś czasie napisałem do niej pytania odczytała ale nie odpisała poczekałem że trzy dni zagadałem kolejne pytanie żeby ją poznać to samo odczytywała ale nie odpisała to zrobiłem tak przez 3 tygodnie i nic co to następnie napisałem do niej kilkanaście pytanku nie odpisała ale nie zablokowała bo jej spam robię widocznie . co mam robić?
czy to że mi nie odpisuje może być przyczyną że ja się jej nie przedstawiłem? po czym poznać że się jej podobam bo w internecie jest napisane że jak osoba też się do mnie usunięcia to znaczy że mnie lubi? po ilu dniach powinienem do dziewczyny pisać jak nie odpisuje po trzech dniach? czy to że nie odpisuje dziewczyną może znaczyć że ma chłopaka bo jest zajęta ? czy to że dziewczyna dała mi do siebie kontakt nie jest równoznaczne z tym że jest zainteresowana znajomością? jakie pytania powinienem zadawać dziewczynie bo ja jej zadałem takie że znalezione w internecie i na podstawie wskazówek znalezionych w internecie?
Dzień dobry. Relacje damsko - męskie to bardzo skomplikowany temat. Pełno w nim niedomówień, niejednoznaczności, subtelności ... trudno się w tym połapać zwłaszcza na początku. Z tego co piszesz wynika, że zrobiliście na sobie dobre pierwsze wrażenie (uśmiech). Powiedziała jak się nazywa i dała kontakt do siebie, ale go nie podtrzymuje. Nie wiesz dlaczego i domyślanie się niewiele tu pomoże. Według niepisanych norm społecznych jeśli jedna osoba pisze przez 3 tygodnie a druga uparcie milczy, należałoby się zatrzymać i poczekać na jej ruch. Jeśli będzie zainteresowana to się odezwie i wtedy łatwiej będzie rozpoznać czy jej się podobasz. Jeśli uśmiechnęła się jeden raz to może także oznaczać, że chciała być miła. Raczej nie oznaczało to lubienia, bo żeby kogoś lubić trzeba go najpierw poznać. Masz rację: to że dziewczyna dała do siebie kontakt nie jest równoznaczne z tym że jest zainteresowana znajomością.
Pozdrawiam serdecznie Marzena Pietrusińska

Witam serdecznie, każdy człowiek i każda relacja jest inna, wyjątkowa i niepowtarzalna a co za tym idzie ciężko jest znaleźć odpowiedz na pytanie z jakiego powodu kobieta, którą Pan poznał przestała się odzywać, czy jest z jakiegoś powodu zajęta i niedostępna. Jeżeli potrzebuje Pan wsparcia w relacjach interpersonalnych serdecznie zapraszam na konsultacje.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, z Pana opisu wynika, że jest Pan wytrwały i cierpliwy w oczekiwaniu na kontakt ze strony dziewczyny. Jednak brak odzewu z jej strony może sugerować, że z jakiegoś powodu nie chce kontynuować znajomości i być może warto rozważyć, czy nie jest to dobry moment by zaakceptować ten fakt. Proszę pamiętać, że nie zawsze spontaniczne podzielenie się kontaktem do siebie jest równoznaczne z chęcią kontynuowania znajomości. Pozdrawiam serdecznie