Dzień dobry. W okolicy tuż poniżej lewego obojczyka pojawił się guzek. Miejsce jest dość bolesne po
Dzień dobry. W okolicy tuż poniżej lewego obojczyka pojawił się guzek. Miejsce jest dość bolesne po dotknięciu. Wcześniej często bolał lewy obojczyk od noszenia torby na prawym ramieniu. Teraz lewe ramię boli od obojczyka, spanie po lewej stronie staje się nieprzyjemne. Co to za guz? A do jakiego lekarza warto się udać?
1 odpowiedź
Nikt nie odpowie na pytanie co to za guz? Polecam się udać do lekarza rodzinnego, aby ewentualnie dalej pokierował. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

