Dzień dobry, Po miesiącu od wykonania skalingu, piaskowania i fluoryzacji moje zęby zaczęły brązowi
2
odpowiedzi
Dzień dobry,
Po miesiącu od wykonania skalingu, piaskowania i fluoryzacji moje zęby zaczęły brązowiec jak jeszcze nigdy wcześniej. Poprzednia wizyta była ponad rok temu i pomimo takiego odstępu czasu tak to nie wyglądało. Czy jest możliwe by po takim zabiegu wystąpiły jakieś powikłania?
Po miesiącu od wykonania skalingu, piaskowania i fluoryzacji moje zęby zaczęły brązowiec jak jeszcze nigdy wcześniej. Poprzednia wizyta była ponad rok temu i pomimo takiego odstępu czasu tak to nie wyglądało. Czy jest możliwe by po takim zabiegu wystąpiły jakieś powikłania?
Proszę zwrócić uwagę na stosowane płukanki do jamy ustnej. Często po zabiegach higienizacji zalecane są krótkoterminowe te z zawartością chlorcheksydyny. Możliwe, że stosowanie właśnie takiej płukanki przyspieszyło przebarwienie osadu na zębach.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Witam
Raczej nie po zabiegu.Może jakiś błąd żywieniowy?
Pozdrawiam Anita Małysa
Raczej nie po zabiegu.Może jakiś błąd żywieniowy?
Pozdrawiam Anita Małysa
Podobne pytania
- Mam 35 lat. Zrobiłam badanie hpv i wyniki wyszły takie : genotyp 16,18,45 nie wykryto. Inne genotypy (A) nie wykryto Inne genotypy (B) wykryto Co to oznacza?
- Witam, jestem 12 dni po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej. Zabieg był wykonany laparoskopowo, mam lekko spuchnięte prawe jądro czuję dyskomfort przy staniu czy chodzeniu i tę prawe jądro jest wyżej od drugiego czy mam się czym martwić?
- Witam czy IgG wynik na obecność ospy wynosi 1.73 to znaczy że 12 latka ma ospę?Z góry dziękuję
- Od 11 lat mam miedzianą wkładkę wewnątrzmaciczna, wymieniana już dwa razy. W ostatnim badaniu cytologicznym stwierdzono bakterie Actinomyces. Lekarz zapisał diksycylinęna 4 tygodnie, na moja wyraźną prośbę usunął również wkładkę, która i tak nie spełniała już swojej roli, gdyż tkwiła nisko w…
- Witam, piszę z zapytaniem do jakiego specjalisty udać się przy takich objawach: -4 dni nieustającej gorączki -łzawienie jednego oka podczas patrzenia w ekran -osłabienie -niedawno (3 tyg) ostre zapalenie ucha -od roku dyskomfort w formie „ dzwonienia w uchu” -problematyczne zęby Objawy…
- Witam, czy to normalnie, że po wymazie z cewki moczowej u kobiet czuje się ból przy oddawaniu moczu? Ile taka dolegliwość może trwać?
- Dzień dobry mam pewne dolegliwości Około mies1 temu. Zdrapalam wyciskam. Zrobiła mi się rana i napuchła mi sikora lekko i. Zeszła po 2/3 opuchlizna dniach rana się zagojiła. Normalnie była mięczak miesiączkuje normalnie. I w tym miesiącu po okresie mam mieć owulację. I bolało mnie podbrzusze…
- Witam. Mam raka przejsciowokomórkowego pęcherza moczowego pt1 G2. Zabieg TURT był 14 mają. Kiedy powinnam dostać wlewki BCG? Mam je przepisane.
- Witam mam pytanie odnośnie badania (wymaz z cewki moczowej) w kierunku genotypowania HPV. Czy stosując antybiotyk Cipronex w okresie badania może mieć to wpływ na fałszywie ujemny wynik ?
- dzień dobry jestem nastolatka mam 17 lat i współżyłam miesiąc temu pierwszy raz z chłopakiem. Pierwszych razów było już trochę ale każde było z zabezpieczeniem. Okres spóźnia mi się teraz 3 dzień wcześniej ok. 7 dni bolał mnie prawy jajnik lecz nagle przestał od od kilku dni kiedy miałam mieć…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.