Dzień dobry Od pewnego (dość długiego czasu), ciągnie się za mną pewien problem. Mianowicie są to z

1 odpowiedzi
Dzień dobry
Od pewnego (dość długiego czasu), ciągnie się za mną pewien problem. Mianowicie są to zmiany na penisie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że:
- współżyje
- nie choruje na nic przewlekle
- nie biorę stałych leków
- pierwszy raz mam taki problem
Kiedy pierwszy raz zauważyłem zmianę na penisie (około dwóch miesięcy temu) była to mała czerwona kropka na żołędziu. Wtedy dolegliwościami było pieczenie żołędzia i lekki ból w oddawaniu moczu. Poszedłem wtedy z tym do lekarza który przepisał mi rivanol w płynie oraz furagin um. Wtedy objawy ustały lecz po pewnym czasie się nawróciły w postaci zaczerwienionego żołędzia który mnie bardzo swędział. Po tym nie brałem już leków a poczekałem i samo zniknęło. Teraz od około tygodnia na całym penisie mam rozmieszczone okrągłe plamki oraz mikro dziurki. W najbliższych dniach udam się z tym do lekarza ale chciałbym się dowiedzieć co to może być. Czy jakiś rodzaj grzybicy a może choroba weneryczna? Bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry bardzo dziękuję.
Podjął Pan słuszną decyzję o udaniu się do lekarza. Najlepiej, żeby te zmiany zobaczył urolog lub dermatolog wenerolog. W Internecie, z samego opisu, możemy wywróżyć wiele rzeczy, które będą Pana jedynie dodatkowo stresowały przed wizytą u lekarza, a nie będziemy mogli tego w żaden sposób zweryfikować. Diagnozowanie tego typu zmian w takiej formie raczej nie będzie Panu służyło. Rozumiem, że zależy Panu na jak najszybszym zdobyciu informacji, ale do tego potrzebne jest badanie fizykalne, dlatego polecam uzbroić się w odrobinę cierpliwości i zaufać lekarzowi, do którego jest Pan umówiony na wizytę.