Dzień dobry.Od maja mam gorsze wyniki badań, leukocyty są na poziomie 3,2 tyś, nie mam bazofili i eo

1 odpowiedzi
Dzień dobry.Od maja mam gorsze wyniki badań, leukocyty są na poziomie 3,2 tyś, nie mam bazofili i eozynofili. Neutrofile na poziomie 1.5. Podwyższone PDW, MPV,P-LCR. Brałam Wit.D i dalej utrzymują się takie wyniki. Pojawiła się również pokrzywka z którą chodziłam do alergologa,po wielu testach pani alergolog poprosiła o badania pod innym kierunkiem,gdyż stwierdziła, że ta pokrzywka nie jest alergiczna. Lekarz rodzinny zlecił mi dodatkowe badania i CRP wyszło mi 11, OB- 21 i czynnik reumatologiczny RF na poziomie 17,9. Dodam, że od roku ciągle kaszle, dlatego myślałam o alergii. Dostałam skierowanie do reumatologa. Czy z tych wyników możliwa jest jakaś choroba autoimmunologiczna?
Trudno powiedzieć bez bezpośredniego badania reumatologicznego. Proszę poczekać na umówioną wizytę, zapewne reumatolog zleci badania dodatkowe najprawdopodobniej ukierunkowane na reumatyczne choroby zapalne o podłożu autoimmunoligicznym. Z poważaniem Czesław Drozd