Dzień Dobry, Mężczyzna, 27 lat, szukam logopedy w celu diagnozy, a następnie terapii rotacyzmu. Mogę

4 odpowiedzi
Dzień Dobry, Mężczyzna, 27 lat, szukam logopedy w celu diagnozy, a następnie terapii rotacyzmu. Mogę dojechać do 40km od Olkusza.
Nie interesuje mnie sama diagnoza. Prosiłbym o informacje, liczę że może tutaj uda mi się znaleźć lekarza, niestety z terminami ciężko.
Pozdrawiam,
Dzień dobry, wypracowanie prawidłowo brzmiących dźwięków w zakresie terapii logopedycznej możliwe jest nie tylko w wersji stacjonarnej. Coraz częściej terapia prowadzona jest w firmie sesji Online, dzięki czemu odległość nie stanowi problemu. Ten sposób pracy jest w wielu przypadkach równie efektywny. Serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie online. Pozdrawiam, Marzena Major.

Dzień dobry, cześć terapii można prowadzić online.
Sugeruję wizytę: Diagnoza logopedyczna - 185 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, terapia rotacyzmu może być prowadzona równie efektywnie w formie online. Zapraszam na konsultację, na pewno coś zaradzimy;) Pozdrawiam, Marcin Tyma
Dzień dobry. Terapia rotacyzmu/pararotacyzmu jest możliwa nie tylko u małych dzieci, ale również u dorosłych :) jeżeli terapia będzie prowadzona regularnie, można szybko osiągnąć oczekiwane efekty. Trzeba tez uwzględnić parafunkcje aparatu artykulacyjnego, aby wyeliminować przyczynę zaburzeń. Zapraszam zatem na diagnozę i terapię, gdzie razem podejmiemy odpowiednie kroki.