Dzień dobry, mam przepuklinę mięśnia piszczelowego przedniego po otwartym złamaniu obydwu kości pod
1
odpowiedzi
Dzień dobry,
mam przepuklinę mięśnia piszczelowego przedniego po otwartym złamaniu obydwu kości podudzia.
Przy obciążaniu na nogę przy chodzeniu uwidacznia się uwypuklenia ok 5 na 3 cm. Przy odciążeniu nogi lub ustawieniu stopy palcami do góry wypukłość znika wręcz widać zagłębienie w nodze.
Przy normalnym funkcjonowaniu w niczym to nie przeszkadza trochę po dłuższym chodzeniu w tym miejscu czuje delikatny ból.
Pytanie w takim przypadku niezbędna jest operacja?
mam przepuklinę mięśnia piszczelowego przedniego po otwartym złamaniu obydwu kości podudzia.
Przy obciążaniu na nogę przy chodzeniu uwidacznia się uwypuklenia ok 5 na 3 cm. Przy odciążeniu nogi lub ustawieniu stopy palcami do góry wypukłość znika wręcz widać zagłębienie w nodze.
Przy normalnym funkcjonowaniu w niczym to nie przeszkadza trochę po dłuższym chodzeniu w tym miejscu czuje delikatny ból.
Pytanie w takim przypadku niezbędna jest operacja?
Raczej nie jest konieczne leczenie operacyjne.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry,mam 21lat od pół roku zmagam się z nawracającym,silnym bólem podbrzusza.Najczęściej ból pojawia się podczas leżenia oraz przed defekacją czasami podczas stosunku.Od jakiegoś czasu również zaczełam tracić na wadze oraz mam częste zawroty głowy i chwilową mgłę przed oczami po nagłym…
- Dzień dobry,mam 21lat od pół roku zmagam się z nawracającym,silnym bólem podbrzusza.Najczęściej ból pojawia się podczas leżenia oraz przed defekacją czasami podczas stosunku.Od jakiegoś czasu również zaczełam tracić na wadze oraz mam częste zawroty głowy i chwilową mgłę przed oczami po nagłym…
- Witam co to znaczy jesli zadalem przyjacielowi dlaczego nie ma humoru odpisal mi ze nie ma czasu na przekazywanie emocji ?
- Witam , mam 23 lata niedawno wykonałam usg piersi w którym wyszło: Doły pachwowe bez klinicznie istotnych noduli. Utkanie obu sutków gruczołowe. W sutku lewym na g.12 2 drobne torbielki płaskie oraz owalna , g.3 nadpowięziowo obwodowo torbielka gęsta lub FA oraz gh.1.30 torbielka prosta. Wszystkie…
- Dzień dobry. Czy seks w basenie dzień przed cytologią mógł wpłynąć na jego wynik. Wyszedł III ASC-H. Dodam że w dzień cytologii robiono też rano badanie moczu i wyszły liczne bakterie. Oczywiście umówiona kolposkopia. Rok temu HPV negatywne. Badanie ginekologiczne usg ok.
- Czy mogę stosować Orofar lub Dezaftan żel po dłutowaniu ósemki? Rana na dziąśle znajduje się w pobliżu zębodołu
- Syn ma 10lat i odczówa bol za lewym kolanem ale tylko z rana , w ciagu dnia bol znika jednak syn nadal lekko utyka. Po kilku dniach bol znika . Kiedy boli, bola tez palce u nog i u raczek. Sytuacja powtorzyla sie 2 miesiace pozniej wiec poszlismy do lekarza. Lekarz zbadala nozki , zrobila wywiad…
- Czy mogę stosować Orofar lub Dezaftan żel po dłutowaniu ósemki? Rana na dziąśle znajduje się w pobliżu zębodołu
- Jestem w związku ponad 2 lata, od początku był on bardzo powazny, wspolne poglądy życiowe, bratnie dusze, pełno wyrazów miłości na każdym kroku itd. Jednak od pół roku zaczęliśmy się klocic non stop, rozstawaliśmy na 1-3 dni i wracaliśmy. Jesteśmy bardzo mocno zmęczeni związkiem, czujemy momentami…
- Witam, po wizycie u psychologa i testach dostaliśmy informację ustną, że wszystko jest ok, wszystkie testy zaliczone bezproblemowo, jednak opinia jaką wystawił psycholog jest zupełnie inna. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.