Dzień dobry Mam od dzieciństwa płaskostopie, ale generalnie nie było z tym problemów. Niestety 3
3
odpowiedzi
Dzień dobry
Mam od dzieciństwa płaskostopie, ale generalnie nie było z tym problemów. Niestety 3 lata temu skręciłem kosttke i teraz noga bardziej skoślawiała.
Rok temu pojawiły się problemy z kręgosłupem. Ból nasila się, gdy siedze. Dodatkowo strzelają mi kości w barkach. Na MRI jest widoczna skolioza, dodatkowo czuje czasami niewielki ból w kolanie i biodrze oraz strzelają kości
Posiadam MRI stawu skokowego, kręgosłupa, z których nic nie wynika, a ból często uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Posiadam jeszcze wiele innych badań, ale też nic. Jedynie z badania DIERS wynika, że mam skolioze i asymetrie miednicy
Szukam fizjoteraputy lub trenera od ćwiczeń, który pomoże mi przywrócić w moim ciele prawidłową biomechanikę. Pochodzę z regionu małopolski, więc może być Kraków, Nowy Sącz, Bochnia, Tarnów
Mam od dzieciństwa płaskostopie, ale generalnie nie było z tym problemów. Niestety 3 lata temu skręciłem kosttke i teraz noga bardziej skoślawiała.
Rok temu pojawiły się problemy z kręgosłupem. Ból nasila się, gdy siedze. Dodatkowo strzelają mi kości w barkach. Na MRI jest widoczna skolioza, dodatkowo czuje czasami niewielki ból w kolanie i biodrze oraz strzelają kości
Posiadam MRI stawu skokowego, kręgosłupa, z których nic nie wynika, a ból często uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Posiadam jeszcze wiele innych badań, ale też nic. Jedynie z badania DIERS wynika, że mam skolioze i asymetrie miednicy
Szukam fizjoteraputy lub trenera od ćwiczeń, który pomoże mi przywrócić w moim ciele prawidłową biomechanikę. Pochodzę z regionu małopolski, więc może być Kraków, Nowy Sącz, Bochnia, Tarnów
Jesteśmy w stanie to zaleczyć zapraszam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Płaskostopie, skolioza, asymetria miednicy, wszytko są to już wyniki jakiegoś problemu. Polecam udać się do dobrego fizjoterapeuty który odnajdzie poprzez badanie i wywiad pierwotny problem.
Fizjoterapeuta powinien sprawdzić z czego wynika bolesność stawów, które Pan wymienił. Worek z możliwymi przyczynami dolegliwości może mieścić naprawdę sporo treści i sprawny specjalista powinien to poukładać. Trzeba to potraktować zarówno globalnie jak i lokalnie. Ból poszczególnych stawów może rzeczywiście wynikać ze skoliozy czy biomechaniki ciała, ale także z ich indywidualnej i aktualnej charakterystyki. Należy ocenić czy „strzelanie" w wymienionych regionach to skutek występującej tam ewentualnej dysfunkcji i ma przełożenie na możliwe zmiany strukturalne czy funkcjonalne w ciele (a wcale nie musi mieć). Sprawny terapeuta powinien nie tylko wykonać indywidualnie skrojoną terapię, ale również koordynować procesem tak, by posiadał on rzetelną diagnostykę, edukację i wykluczenie niejasności, w tym przez komunikację z innymi specjalistami. Nie sposób ocenić to zdalnie, dlatego dobrze, że zdecydował się Pan udać do fizjoterapeuty.
Podobne pytania
- Witam serdecznie czy jest możliwość zajścia w ciążę Był to 04.07.2021 w nocy okolo 01:00 dzień plodny 4, Nie wiem który dzień cyklu ale wiem że cykle trwaja około 30dni regularnie i miesiączka ma wystąpić 18.07.2021 Doszło do stosunku, Nie pamiętam czy doszło do wytrysku ale wydaje mi się że…
- Dzień dobry , niedawno miałam zapalenie pochwy , dziś przy stosunku był ogromny ból , jakby było za ciasno , dlaczego ? Co zrobić żeby tak nie było ?
- Czy mozna brac Euthyrox 25 na noc? Jesli tak to ile godzin po ostatnim posilku? Rano pije kawe, nie chce z niej rezygnowac. Pozdrawiam.
- Na palcach pojawiły mi się dziwne bąbelki podobne do pęcherzyków z wodą nie swędzi mnie to ani nie boli mam wrażenie ze się powiększa mogłabym dowiedzieć sie co to ?
- Witam robiac wyniki wyszedl mi tez Na Ana silnue pozytywny plus wynik PMScla 100 wynik 68 o czym to swiadczy mam bole plecow i kolan
- Witam! Około 6 miesięcy temu miałem wypadek. W którym dwie górne jedynki wbiły mi się w dolną warge, po czym sie rozkruszyły. Byłem pewny że nic w niej nie zostało, jednak czuje w niej kawałek zeba, została dość duża gula na dolnej wardze co wygląda bardzo nie estetycznie. Co mogę z tym zrobić?…
- Mam problem ... Kilka dni temu po trzech latach rzuciła mnie dziewczyna. Nie rodzę sobie z tym,chciał bym żeby to mnie wróciła. Zrobił bym wszystko żeby tylko tak bylo. Ona mówi że jest nieszczęśliwa ostatnio. Ostatni czas około miesiąca był średni. Pisałem do niej,domagałem się uwagi,wydaje…
- Witam... ostatnio podczas pracy przy dużym wietrze wpadło mi do oka jakieś ciało obce... po kilku godzinach ból oka sie nasilał oraz było mocno przekrwione a także bolało podczas przebywania w słonecznych miejscach oraz wystąpiło widzenie przez mgłe ... okulista zalecił krople do oczu, ból ustąpił…
- Witam serdecznie. Mam Bardzo widoczna żyłę na górnej powiece. Czy można coś z tym zrobić aby była choć trochę mniej widoczna ?
- Witam serdecznie. Zmagam się z widoczna żyłą na górnej powiece. Jest ona pogrubiona i bardzo widoczna. Czy jest jakiś sposób aby to jakoś złagodzić?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.