Dzień dobry Jestem 32 letnim mężczyzną mam zezo rozbieżne na jedno oko. Chciałbym zapytać czy ok

4 odpowiedzi
Dzień dobry

Jestem 32 letnim mężczyzną mam zezo rozbieżne na jedno oko. Chciałbym zapytać czy okulary ajurwedyjskie ,mogą mi pomóc w samodzielnej rehabilitacji wzroku. Chodziłem do ortopryka zalecił ćwiczenia wzroku.np potrzenie w różne punkty czytanie jednym okiem. Pani drokor powiedziała że oko jest do rehabilatacji .Jednak takie wizyty są dla mnie kosztowne ,ponieważ jestem osobą niepełnosprawna .Proszę o poradę, ponieważ za jakiś czas ,chciałbym znowu spróbować zdać prawo jazdy ,jak narazie mam problemy z manewrami ze względu na wzrok dla tego chce go ćwiczyć. Może mogą państwo kogoś polecić w Warszawie z kim mógłbym się skonsultować albo zrobić operację tego zeza laserową lub zwykłą pozdrawiam
Witam,
Okulary ajurwedyjskie same nie pomogą, konieczna jest terapia wzrokowa. Proszę o kontakt mail, podam namiany na terapeutów w Wwa

Witam,
Okulary ajurwedyjskie nie mają żadnego udowodnionego działania leczniczego. Proszę poszukać specjalisty: Szymon Zielonka w google. Przyjmuje w Warszawie.
Pozdrawiam.
Niezbędna jest wizyta u dobrego specjalisty, zajmującego się diagnostyką i terapią widzenia obuocznego. Tylko wtedy będzie miał Pan pewność, że droga rehabilitacji jest właściwa i skuteczna. Niestety, nie każdy stan da się poprawić jedynie w warunkach ćwiczeń domowych, czasem potrzeba też ćwiczeń w gabinecie, co dodatkowo kosztuje i musi się Pan z tym liczyć. Moi poprzednicy podali już zapewne kontakt do odpowiednich osób w W-wie. Powodzenia!
Niestety te okulary Panu nie pomogą. Proszę skonsultować się z ortoptystą. Pozdrawiam