Dzień dobry, Czy istnieje jakikolwiek sposób - tabletki, zioła, ich składnik - by nieco zatrzymać o

2 odpowiedzi
Czy istnieje jakikolwiek sposób - tabletki, zioła, ich składnik - by nieco zatrzymać oddawanie moczu? Być może moje pytanie brzmi głupio, lecz w praktyce problem jest poważny. Jestem zdrowa - badałam się - lecz taka moja "uroda", że mam mały pęcherz, i bardzo często korzystam z toalety (w obliczu stresu tym bardziej). To nie jest tylko pęcherz na pęcherz a naprawdę oddawanie sporej ilości moczu. Często podróżuję różnymi środkami lokomocji, i nie jestem w stanie chodzić do toalety tak często, jak muszę. Planowanie podróży czy innych sytuacji, muszę opierać na tym, czy i kiedy będę w stanie mogła skorzystać z toalety... To absurd. Po jednej kawie muszę iść do toalety wręcz natychmiast - i to często nie raz, a dwa. Dotyczy to zresztą wszelkich napojów, o alkoholu nie wspomnę. Przeszukałam internet, lecz nie jestem w stanie znaleźć jasnej odpowiedzi.
Z góry dziękuję
Szanowna Pani, wydaje się, że u Pani warto rozważyć rehabilitację urologiczną. Przed rozpoczęciem ćwiczeń zalecam jednak konsultację urologiczną oraz ginekologiczną.

A może to jest nadaktywny pęcherz moczowy... albo inne funkcjonalne zaburzenie pęcherza. możliwości jest wiele.
To nie jest kwestia "urody Pani pęcherza". To jest rzeczywisty problem, z którym zmaga się Pani każdego dnia. Wymaga Pani pomocy jak każdy inny.