Dzień dobry, Choruję na zaburzenia osobowości mieszane (z przewagą Borderline). Od prawie roku ni

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Choruję na zaburzenia osobowości mieszane (z przewagą Borderline).
Od prawie roku nie przyjmuje już żadnych leków, jednak od kilku miesięcy zmagam się z dużą apatią, nadmiernym zmęczeniem, nie mam siły fizycznie (i mam wrażenie że psychicznie) na wykonywanie podstawowych czynności.
Choruję również na chorobę Hashimoto i nadciśnienie, jednak moje aktualne wyniki wszystkich możliwych badań zaleconych przez lekarza POZ są prawidłowe, również ciśnienie krwi mam niemalże w normie, jedynie puls oscyluje bardzo często przy dolnej normie (ok.62-65).

Czy jest szansa że jeżeli wrócę do przyjmowania lamotryginy (przyjmowałam 100 mg rano i 100 mg wieczorem) mogą te objawy ustąpić?
Witam serdecznie, opisywane objawy wyglądają na depresyjne (dość często stany depresyjne wikłają zaburzenia osobowości). Lamotrygina jest stabilizatorem nastroju o lekko przeciwdepresyjnym potencjale także myślę że jak najbardziej będzie to lek odpowiedni, a to czy wystarczający okaże się w przebiegu leczenia. Proszę skonsultować się z psychiatrą. Pozdrawiam i życzę zdrowia