dzień dobry , 16 lat temu miałam leczony ząb kanałowo,/ górna siódemka/ ,wszystko było dobrze nic mn

1 odpowiedzi
dzień dobry , 16 lat temu miałam leczony ząb kanałowo,/ górna siódemka/ ,wszystko było dobrze nic mnie nie bolało ,po 10 latach zmieniłam wypełnnienie ,niby wszystko ok , bo ząb nie boli mnie , przy nacisku takze nie boli ,ale reaguje na gryzienie i na nacisk bardziej dziasła mniędzy siódemka a szóstka , po kolejnych 3 latach znowu byłam u stomatologa ,zmieniłam wypełnienie ,3 miesiace był spokój ,i znowu zaczeło sie to samo , i znowu udałam sie do stomatologa ,zrobiłam zdjecie ,zrobiłam tomograf i nic tam takiego nie ma , kolejna zmiana wypełnienia i znowu 2 miesiace spokój i powrót do bólu przy gryzieniu , ostatnio coraz bardziej pobolewa mnie ,nie sam ząb ale gdy próbuje ta strona jeść , boli mnie takze czuje ostry ból gdy próbuje włożyc miedzy 6a 7 nitke dentystyczna ,do tego gdy wysysam powietrze czuje posmak krwi chociaz sam zab nie widze aby krwawił , prosze powiedziec i poradzic mi co ja mam zrobic z tym zebem , dziękuje za odpowiedz
Proszę zgłosić się do specjalisty w celu wyeliminowania podejrzenia o złamanie podłużne zęba.