Dwa tyodnie dokladnie 25 marca mialam usunieta gradowke.Mialam krople do oczu vigamox 4 x dziennie p

1 odpowiedzi
Dwa tyodnie dokladnie 25 marca mialam usunieta gradowke.Mialam krople do oczu vigamox 4 x dziennie przez 5 dni,masc maxitrol 2x dziennie przez 14 dni oraz masc floxal za dolna powieke przez 5 dni.Niestety na drugi dzien po zjeciu opatrunku na powiece mialam nadal guzek miejszy troche ,ktory nie zmiejszyl sie do dnia dzisiejszeo,guzek jest czerwony,krwisty.Na wizycie kontrolnej pani okulista ktora dokonywala zabieg stwierdzila ze z gruczolu nadal sa wycieki.przepisala:softeye blepha plus,antybiotyk doustny tetralysal i masc do smarowania powieki opticleaner 2 x dziennie masc ktora juz mialam poprzednio do smarowania powieki maxitrool 2x dziennnie naprzemian z opticleaner.Ostatnio coagle sie przeziebiam.W zwiazku z powyzszym mam pytanie czy gradowka nie zostala doszczetnie usunieta,czy to moze sprawy rakowe.Lekarz juz nie wyznaczyla wiyty kontrolnej.Czy to normalne zjawisko ?
Witam,
W przypadku wszelkich wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem dokonującym zabiegu, który je rozwieje.