Dwa tygodnie temu miałem usuwaną górną szóstkę. Po 4 dniach zgłosiłem się do tego samego stomatologa
1
odpowiedzi
Dwa tygodnie temu miałem usuwaną górną szóstkę. Po 4 dniach zgłosiłem się do tego samego stomatologa- ząb nie został do końca usunięty. Została reszta usunięta. Po zasklepieniu rany czuję jeszcze coś w dziąśle, byłem kolejny raz u tego samego stomatologa. Powiedziałem, że dziąsło się nie zapadło wyczuwam zgubienie tak jak by jeszcze korzeń był. Stwierdził, że wszytko ładnie się goji. Przy okazji leczenia innego zęba już prywatnie, powiedziałem o obawach innemu stomatologowi. Zostało wykonane zdjęcie RTG tego miejsca i okazuje się, że jeszcze jest korzeń pozostawiony.Teraz pójdę prywatnie do chirurga na usunięcie tego korzenia. Czy mogę domagać się zwrotu za koszty usunięcia tego korzenia od przychodni gdzie był usuwany? Jeśli tak to jak mam to załatwić.
Witam
zawsze warto porozmawiać
Pozdrawiam Anita Małysa
zawsze warto porozmawiać
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- W tym miesiącu miałam okres 7 czerwca oraz 28 czerwca martwi mnie to bo dotychczas miałam co 30 dni miesiączkę byłam u ginekologa miesiąc temu wszystko było w porządku proszę o poradę.
- Proszę o interpretację wyników kobieta lat 41. TSH-1,9700 ųIU/ml norma 0,2700-4,2000 FT3-2,96 pg/ml norma 2,04-4,40 FT4-1,31 ng/dl norma 0,93-1,71
- Dziewczynka 4 lata porażenie mózgowe Komunikatywna Nie chodzi I nie siedzi Ma niezrosniete miesnie brzucha Czy wykonaniem zszycia tych miesni mogloby jej pomóc Wykonuje proby siadania i chidzenia ale nie utrzymuje rownowagi
- Kobieta 41 lat .Zrobiłam badania tarczycy gdyż bardzo źle się czuje i szukam przyczyny .Czy moje wyniki tarczycy są prawidłowe mimo że mieszczą się w normach? TSH-1,9700 IU/ml norma 0,2700-4,2000 FT3-2,96pg/ml norma 2,04-4,40 FT4-1,31ng/dł norma 0,93-1,71
- Mam taki nawyk z młodości, mimo że jestem w stałym związku, to niekiedy oglądam filmy erotyczne,moja partnerka jest bardzo zazdrosna o tego typu rzeczy i chce się rozstać. Tłumaczyłem jej że gdy byłem sam oglądałem tego typu filmy ale to nic nie dało, twierdzi że ja zdradzam emocjonalnie. Czy…
- Jestem w 36 tyg ciazy i mam bardzo bolesne hemoroidy zewnetrzne. Proctohemolan - skutecznosc znikoma. Czy jest sens umawiac sie na wizyte do proktologa czy i tak kaze mi przeczekac do porodu?
- Zrobiłem wyniki na cholesterol: Cholesterol HDL 48, Trójglicerydy 68, Cholesterol LDL bezp 80, Cholesterol całkowity 142. Reszta wyników jest w normie. Prosze o informacje z czego może wynikac niski poziom cholesterolu LDL bezp. ? Dziekuję i pozdrawiam
- Nie dawno stwierdzili u mnie przepukline rozworu przylykowego przepony przy refluksie lecz spóźnia mi się miesiączka czy jest to możliwe że jestem w ciąży i czy to wpłynie na płód choć cały czas mam wymioty i choć lekarz leczy mnie lekami to nie raz mam że ból się nasila w nocy i nad ranem co…
- Mam podejrzenie onkologiczne na wezle chlonnym prawej piersi i cienie na dolach pachwowych wezlach chlonnych co to oznacza
- Mam 15 lat i jakoś 6 lat temu miałam wypadek na pływalni. Wyłamałam wtedy 2 jedynki i od czasu wypadku cały czas były problemy z lewą jedynką. Odkąd noszę aparat ortodontyczny zauważyłam pęknięcia na obu jedynkach (zrobiły się na nich coś w podobie pajęczyn) i ruch w lewym zębie. Boję się że…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.