Dobry wieczor. Podczas prysznica duza "fala" wody dostala sie do ucha. Mialam silny bol, nie moglam
Dobry wieczor. Podczas prysznica duza "fala" wody dostala sie do ucha. Mialam silny bol, nie moglam spac. Wzielam antybiotyk (amoxicillin), ale nadal ucho mam zatkane I "chlupiace". Jak sie pozbyc wody z ucha? Z gory dziekuje.
1 odpowiedź
Leczenie Amoxiciliną niezasadne. Należy zgłosić się do laryngologa w celu oceny uszu. Jest mało prawdopodobne, żeby pozostała woda w przewodzie słuchowym zewnętrznym kilka dni. Można kupić w aptece Dolphiner i wprowadzić 2-3 dawki do ucha zatkanego, a następnie spróbować je osuszyć przy użyciu płatka papieru toaletowego
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

