Dobry Mój brat bliźniak który zawsze np. chodził ze mną na siłownię teraz gdy proponuje zaczyna się

2 odpowiedzi
Dobry
Mój brat bliźniak który zawsze np. chodził ze mną na siłownię teraz gdy proponuje zaczyna się na mnie wydzierać że nie chce i żebym mu dał spokój, niedawno ostro się pokłócił z dziewczyną nie wiem o co, gdy proponuje abyśmy poszli poglądać nowe lambo w salonie, że ja mu kupuje mówi mi że nic ode mnie chce, bardzo się o niego martwię. Liczę na szybką i skuteczną podpowiedź jak mam się zachować tej sytuacji
Pozdrawiam Jaś
Proszę spróbować porozmawiać z bratem, co zmieniło się w waszej relacji, dlaczego zmienił tak bardzo stosunek do Pana. Proszę również spróbować się dowiedzieć co stało się w jego życiu, że tak reaguje. Ważne, aby poznać mechanizmy jego działania. Może podczas rozmowy z bratem uda się Panu dowiedzieć, czy zachowuje się w podobny sposób też do innych osób z bliskiego otoczenia czy tylko do Pana. Bardzo proszę uzbroić się w cierpliwość wybrać odpowiedni moment i próbować spokojnie porozmawiać.

Dzień Dobry, polecam skontaktować się ze specjalistą, aby szerzej omówić ten temat podczas sesji. Pozdrawiam serdecznie