dlaczefo po napisaniu wiadomosci do dziewczyn nie odpisuja,jak to zmienic

11 odpowiedzi
Dlaczego ,jak pisze do dziewczyn, na portalach randkowych, one nie odpisuja?
Najczesciej pisze o tym co maja w profilu,cayli o ksiazkach,albo tym ze podrozujq.Moze cos na temat zdjecia tez.Czesto wymieniam sie ze ukonczylem szkole taka i taka,lubie sport taki,i taki.Czemu nie chca odpisywac,do mnie jwk kiedys ze pisakem z nimi .Nie potrafie zroaumiec,co moge zrobic aby odpisywaly.Nie potrafie zrosumiec tego
Jak to zmienic,w jaki sposb naprawic,by naucayc sie pisac do dziewczyn,tak aby odpisywaly do mnie.Na co zwrocic uwage,w opisie w profilu i jak napisac pierwsza wiaeomosc do dziewczyn?
Witam.
Ja już odpowiadałem na te pytania. Niestety nie potrafię pomóc.
Pozdrawiam

Wygląda na to, ze potrzebuje Pan analizy relacji z kobietami. Nie wiem jak układają się one w życiu realnym. Najlepiej umówić się na spotkanie i omówić zaistniałą sytuację. Na pewno można komunikację poprawić.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie dotyczy ono obszaru pracy psychoterapeuty. Tylko dziewczyny, do których Pan pisze, wiedzą, dlaczego nie odpisują. Ja mogę tylko spekulować i moje wnioski nie muszą być zgodne z prawdą. Na pewno warto, żeby zadbał Pan o formę swoich mejli - dla wielu osób jest ona bardzo ważna. Mam na myśli poprawność językową, interpunkcję, staranność w doborze słów itp. To zawsze robi dobre wrażenie.
Dzień dobry, ja już raz odpisywałam Panu na pytanie. Trudno w tym przypadku o gotową poradę, to jest głębszy proces związany, związany na pewno z wchodzeniem w relacje, samooceną poczuciem własnej wartości. Jeśli Pan chciałby się tym zająć, zapraszam na terapię. Pozdrawiam Justyna Wojciechowska
Witam, trudno odpowiedzieć na tak ogólne pytanie. Różne są motywy zakładania profilu w portalach randkowych. Proszę sobie wyobrazić, że chciałby Pan "zagadać" do dziewczyny, którą spotkał Pan w klubie albo na lodowisku. Co chciałby Pan powiedzieć? Warto też uwzględnić możliwość, że niektóre informacje być może są "podkolorowane" a profile służą po prostu poobserwowaniu i zauważeniu, że nie jest się jedyną osobą bez pary w okolicy. Myślę, że znaczenie może mieć czytelność wpisów. Nie wiem czy to przypadek, czy w Pana wpisach występują częściej literówki podobnie, jak w pytaniu. To może bardzo utrudniać wymianę wiadomości. Życzę wytrwałości i powodzenia w nawiązaniu interesującej znajomości GR
Dzień dobry,

Nie ma jednej dobrej odpowiedzi na Pana pytanie. Każda dziewczyna, kobieta jest inna. Każda zareaguje na inny komunikat. Przede wszystkim zalecam bycie sobą. To zawsze działa. Proszę pisać szczerze o sobie, o swoich zainteresowaniach, pasjach. Wierzę, ze szczere zainteresowanie z Pana strony sprawi, że odpowiednia osoba odpisze na Pana list. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
rozumiem, że jest to frustrująca sytuacja. Można by się dokładnie przyjrzeć, co i w jakiej formie Pan pisze. Można by również zastanowić się, jak nawiązuje Pan kontakt z dziewczynami, ewentualnie popracować nad komunikacją lub poszukać innych miejsc i sposobów poznawania dziewczyn. Co Pan o tym sądzi? Pozdrawiam serdecznie, Agata Groszek
Witam, nie udzielam tego typu porad. Być może sesja z coachem byłaby pomocna. Pozdrawiam.
Witam, psycholog ani psychoterapeuta nie uczy wplywu na innych. Glownym zadaniem jest praca z osoba ktora czuje ze jest cos nie tak, chce poznawac siebie i pracowac nad soba.
Pozdrawiam
To jest pytanie o to, jak w ogóle nawiązać relację. Można odpowiedź sprowadzić do kilku porad, które mogą okazać się dla Pana bardziej lub mnie skuteczne. Nie da się jednak bez poznania Pana i historii relacji z najbliższymi osobami, przeżyć z nimi związanych, analizy doświadczeń w relacjach z ludźmi i kobietami- radzić; każdy człowiek jest bowiem inny. Polecam indywidualny kontakt z terapeutą
Witam, to nie miejsce na udzielanie tego typu porad i ja też nie czuję się kompetentna w temacie: "jak pisać, by dziewczyny odpisywały". Pozdrawiam Pana