dieta dla dziecka z rzekoma niedoczynnoscia przytarczyc i niedoczynnoscia tarczycy

7 odpowiedzi
Witam, czy potrafi pani ułożyć dietę dla 3 letniego dziecka z ww. zespołem chorób o wadze 22kg, na diecie niskofosforanowej, "zywego" z opóźnieniem psychomotorycznym, chodzący do przedszkola, z trudnym do opanowania apetytem? Nadmieniam iż dziecko ma ogromną niechęć do lekarzy itp
Witam, proszę o jak najszybszy kontakt z moją asystentką. Potrafię pomóc. Pozdrawiam ciepło!

Proszę o kontakt telefoniczny, numer podany jest na stronie www perfectline-dieta pl
Dzień dobry, zapraszam Panią na wizytę, proszę wcześniej do mnie zadzwonić, będę potrzebowała więcej informacji, m.in. jadłospis przedszkolny, żebym mogła odpowiednio zbilansować żywienie po. Wprowadzenie zmian w praktyce to będzie Pani zadanie, a niechęć dziecka podczas wizyty mi nie będzie przeszkadzać, postaram się je do siebie przekonać :) Pozdrawiam
Szanowna Pani/Szanowny Panie,
myślę, że byłbym w stanie ułożyć taką dietę, natomiast polecam zgłosić się do osoby specjalizującej się w "dietetyce pediatrycznej", ja mam do czynienia prawie w 100% z osobami dorosłymi.

Z poważaniem,
Sławomir Kula
Na pewno potrzebny będzie szczegółowy wywiad zarówno żywieniowy jak i medyczny.
Pozdrawiam!
Tak, ale potrzebuję wywiad dietetyczny i chorobowy dziecka oraz wyniki badań labolatoryjnych i dodatkowych, które posiada.
Witam ???? dałabym radę, ale zajmuje sie głownie osobami dorosłymi i ewentualnie dziecmi od lat 10 Sugeruje by znalazła Pani dietetyka, który pracuje z mniejszymi pociechami???? Niestety i stety nie zajmuje sie Wszystkim, ponieważ wg mnie tak nie mozna, ale dziękuje za zapytanie. Pozdrawiam serdecznie i życze duzo cierpliwosci????