Czy w ten sposób schudne. A jeśli tak to ile? Próbowałam wielu diet i waga ciągle stoi w miejscu. Ma

2 odpowiedzi
Czy w ten sposób schudne. A jeśli tak to ile? Próbowałam wielu diet i waga ciągle stoi w miejscu. Mam 158 cm wzrostu i ważę 55 kg. Jednak wydaje mi się że wyglądam na troche grubszą osobę niż wskazuje waga. Jestem już zmuszona chyba do tego żeby zacząć bardzo mało jeść. Ile schudne jedząc w ten sposób :
1. Na śniadanie jedna kromka ciemnego pieczywa z np. serem lub szynką
2. Na drugie śniadanie jogurt lub jabłko
3. Na obiad małą porcje czegoś tam ale obiad muszę jeść ok. 18 bo wcześniej nie mam czasu. Czy jeśli będę jadła obiad tak późno to uda mi się schudnąć?
Dzień dobry,
Znaczne ogranicza jedzenia nie jest odpowiednim sposobem na odchudzanie.
Może to prowadzić do spowolnienia metabolizmu, poważnych niedoborów, które mogą powodować obniżenie odporności, zmęczenia, wypadanie włosów, problemow skórnycg czy osłabienia paznokci.
Jeżeli ma Pani problem z ustaleniem diety lub kaloryczności zapraszam na wizytę w formie online. Pomogę przeanalizować ewentualne problemy z odchudzaniem i znaleźć dla Pani odpowiednie rozwiązania.

Dzień dobry,
Zalecam konsultację u dietetyka klinicznego , który po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego oraz na podstawie wykonanej analizy ciała zaproponuje Pani odpowiednie postępowanie.
pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna online - 170 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.