Czy to prostata czy zapalenie jader? Prosze o pomoc.

2 odpowiedzi
Witam
Postaram się opisac zwiezle mój problem.
Zaczelo się około 3 miesiace temu od delikatnego kłucia w podbrzuszu. Bralem furagine nic nie dalo. 2 miesiace temu zaczęło cos być nie tak z sikaniem Poszedlem do lekarza, zrobiono usg jamy brzucha:
Wyniki
Pęcherz 550ml, prostata 45/31/37 o obj. 27 ml z widocznymi zwapnieniami okolocewkowymi.Po fiksacji 20ml zaleganie moczu
Reszta ok.
Poszedlem do urologa- Lech Balt
Podczas badania usg wyszlo jeszcze , że mam wodniaka obustronnego jader.
Prawy większy.
Jądra bola mnie od dawna. Miałem male zgrubienia ale w badaniach mowiono o tym ze maja taka samą strukture jak reszta tkanek.
Wciąż mam ( od 2 miesiecy) problem z czestym sikaniem i bolem w podbrzuszu. Lekarz zapisal mi nitroxolin. Biore już 10 dni(jeszcze 5.) i nic nie daje.
Oprocz opisanych zmian mam jakby obolałe pachwiny( cos jak bol nerwow), bol stawow.
Plecy w kolo licach lędźwiowych bola około 4 miesiace ale stwierdzono u mnie mala przepukline ledzwiowa. Nie wiem czy to ma jakis wpływ na pęcherz…
Proszę o poradę bo mam wrazenie ze jest coraz gorzej i lekarze niec nie pomagają.
Wczesniej miałem raz podobne problemy z sikaniem , przeszly po leczeniu około 3 miesiecznym
Dziękuję z gory za pomoc. Chętnie umówią sie na wizytę
Dobry wieczór. Widać, że problem ciągnie się od jakiegoś czasu łącznie z roznorakim leczeniem. Sprawa nie łatwa a leczenie potrwa ale możliwości są. Pozdrawiam

Dzień dobry,
Z opisanych objawów wynika ze możemy mieć do czynienia z zapaleniem.
Proponuje wykonać posiew moczu ewentualnie nasienia i leczenie zgodnie z wynikiem.
Jak najbardziej zapraszam na wizytę ale przyjmuje w Poznaniu a Pan chyba mieszka w Trojmiescie :)
Pozdrawiam LW