Czy mógłby ktos pomóc w doborze diety/ produktów które się wykluczają: Mam Dne moczanową Bardzo W

2 odpowiedzi
Czy mógłby ktos pomóc w doborze diety/ produktów które się wykluczają:
Mam
Dne moczanową
Bardzo Wysokie lipidy
Słabą wotrąbę

Produkty żywieniowe wykluczają się ze sobą.
Czy jest może jakas tabela która dla moich nieprawidłowości byłaby w miarę wspólna.
Dzień dobry,
Bardzo chętnie pomogę, natomiast musiałabym poznać więcej szczegółów dotyczących wyników badań, preferencji żywieniowych, itp. :)
Pozdrawiam,
Mgr inż. Klaudia Kotecka-Majchrzak

W Pani/Pana przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualna konsultacja. Informacje znalezione w Internecie mogą wprowadzać w błąd i z tymi schorzeniami sugerowałabym indywidualnie ułożoną tabelę oraz jadłospis.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online (pierwsza) - 400 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.