Czy liszaja płaskiego w jamie ustnej się leczy? Jeśli tak to co mogę zastosować?
1
odpowiedzi
Czy liszaja płaskiego w jamie ustnej się leczy? Jeśli tak to co mogę zastosować?
Dzień dobry,
liszaj płaski w jamie ustnej ma kilka typów. Postać siateczkowa, nie wymaga czynnego leczenia, ale wymaga wizyt kontrolnych co 3-4 mc.
Pozostałe postacie wymagają czynnego leczenia prowadzonego przez specjalistę periodontologii.
Niestety bez badania klinicznego nie można tego określić.
Zachęcam do samokontroli i okresowych wizyt periodontologicznych.
Pozdrawiam
Anna Weigle
liszaj płaski w jamie ustnej ma kilka typów. Postać siateczkowa, nie wymaga czynnego leczenia, ale wymaga wizyt kontrolnych co 3-4 mc.
Pozostałe postacie wymagają czynnego leczenia prowadzonego przez specjalistę periodontologii.
Niestety bez badania klinicznego nie można tego określić.
Zachęcam do samokontroli i okresowych wizyt periodontologicznych.
Pozdrawiam
Anna Weigle
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pytanie, miałam usuwaną 8 prawą na dole, ale co mnie zastanawia szwy mam też w dziąśle kolo 5 i właśnie tam mnie najbardziej boli i mam spuchnięte i ten ból pulsuje do innych zębów. Czy jest to normalne, czy Pani chirurg zrobiła mi coś nie tak. Dziwią mnie te szwy przy 5 a na miejscu 8 już…
- Czy zdrapywanie krost i ran to samookaleczanie się? I trzeba o tym wspomnieć psychoterapeucie?
- Witam. Jestem w ciąży w 16tyg. Tydzień temu byłam u znajomej. Syn był po przejściu rumienia zakaźnego. Był już po wysypce. Czy jest możliwe, że mógł jeszcze zarażać lub np jego rodzice ? Nie mieli żadnych objawów ale się martwię bo czytałam że to bardzo niebezpieczne w ciąży. Po tej sytuacji…
- Witam, w czwartek czyli dwa dni temu założyłam 20 cyrkonowych koron, czasem odczuwam promieniujący i pulsujący bol i są nadal nadwrazliwe, kiedy to minie? Z góry dziekuje
- Czy uczulenie na owady jest w 100% wyleczalne ? Jeśli tak to w jakim czasie?
- Witam,jestem dorosłą kobietą rozpoczynającą wspólne życie z narzeczonym( zakup mieszkania i wyprowadzka z domu rodzinnego).Moje dzieciństwo nie należało do szczęśliwego.Mój ojciec był manipulantem,wymagającym bezwzględnego posłuszeństwa.Jedyne co od niego dostawaliśmy z bratem to kolejne obowiązki…
- 6 godzin przed tabletka Antykoncepcyjna wypilam napoj z kroplami które w składzie zawierają dziegiel bo nie wiedziałam że może on zaburzać działanie antykoncepcji. Ile czasu muszę teraz dodatkowo się zabezpieczac?
- Witam Dzień po zadymieniu się przy rozpalaniu w piecu dokuczają mi zawroty głowy i ogólne słabe samopoczucie, do jakiego lekarza się zgłosić bądź jaka przyjąć metodę leczenia ? Dziękuję i pozdrawiam .
- Co zrobic z zerwanym wedzidelkiem penisa Do jakiego lekarza powinem sie udac
- Dzień dobry! Ja biorę Xarelto z powodu zakrzepicy żył głębokich (zdiagnozowano w lutym 2024) Codzienne biorę 20 mg o godzinę 9:30. A dzisiaj przegapiłam to i o 16:00 od razu brałam tabletkę. Teraz mam dylemat co najlepiej robić. Przesuwać czas brania tabletki codzienne do tył, na przykład o…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.