Czy jeśli zostały mi przepisane leki na receptę oraz skierowanie do lekarza, a przez zdarzenia losow
1
odpowiedzi
Czy jeśli zostały mi przepisane leki na receptę oraz skierowanie do lekarza, a przez zdarzenia losowe nie będę miał przed dłuższy czas możliwości zrealizowania wcześniej wymienionych to powinienem się martwić, że np nie stawie się do danego lekarza lub nie wykupie danych leków czy sam mogę o tym decydować?
Dzień dobry.
Nie da się odpowiedzieć na zadane przez Pana pytanie bez znajomości zarówno przyczyny Pańskiej wizyty w gabinecie lekarskim, objawów, postawionej diagnozy jak i zaordynowanego leczenia. Przypuszczalnie - jeśli niezbędna była farmakoterapia i poszerzenie diagnostyki w oparciu o poradnię specjalistyczną prawdopodobnie dojdzie do dalszego rozstroju zdrowia.
Nie da się odpowiedzieć na zadane przez Pana pytanie bez znajomości zarówno przyczyny Pańskiej wizyty w gabinecie lekarskim, objawów, postawionej diagnozy jak i zaordynowanego leczenia. Przypuszczalnie - jeśli niezbędna była farmakoterapia i poszerzenie diagnostyki w oparciu o poradnię specjalistyczną prawdopodobnie dojdzie do dalszego rozstroju zdrowia.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- czy po przebytej operacji 10 lat temu 5 śrub w kregoslupie mozna robic korekte, chlopak 27 lat
- Mam pewien problem z bratem. Od prawdopodobnie trzech lat jest uzależniony, od narkotykow. Ostatnio przyznał się że jest uzależniony i potrzebuje naszej pomocy (rodziny). Gdy próbujemy mu mówić o psychologu, psychoterapeucie to bardzo się denerwuje, twierdzi że sam z tego wyjdzie, mówi że on…
- Od pewnego czasu mam stan zapalny przy paluchu (coś podobnego do zastrzału) , zrobilo mi się to po obcinaniu paznokci, dokładnie po zakłuciu nożyczkami. Jak poradzić sobie z czymś takim, ból jest dość spory i utrudnia normalne chodzenie. Do jakiego lekarza najlepiej się udać? Czy lepiej coś samemu…
- Co stanie się jeśli w 3 tygodniu brania tabletek antykoncepcyjnych wzięłam jedna tabletkę 15 h później niż powinnam i gdy skończyło się opakowanie zrobiłam 7 dniowa przerwę i nie miałam okresu
- Chciałbym się dowiedzieć do jekiego lekarza (psycholog/psychiatra/psychoterapeuta) mam się udać z moim problemem. W bardzo dużym uproszczeniu chodzi o ogromne problemy w kontaktach międzyludzkich (zaczynam przez nie mieć problemy z normalnym funkcjonowaniem), bardzo częste myśli samobójcze oraz…
- Witam, proszę o interpretacje usg piersi - w rzucie ogona Spencea hipoechogenna nieregularna zmiana ogniskowa z wypustkami w otoczeniu o wymiarach 0,9x0,6. BIRDS 4. Wezły chłonne bez zmian.
- Jakie badania nalezy wykonac by sprawdzic insulinooporność
- Czy wynik 82 w skali wisc-r jest niski mój syn we wszystkich salach tego testu uzyskał taki wynik?
- Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy. W ostatnim badaniu tsh miałam na poziomie 4,22. Od 2 tygodni biorę leki na tarczycę. Czy jest możliwość aby przy takim ten zajść w ciążę? Pozdrawiam.
- Czy wynik w skali wisc-r na poziomie 82 jest niski. Mój syn we wszystkich skalach tego testu uzyskał taki wynik.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.