Czy czarny ząb z wielką bulwa ropna da się ratować?
1
odpowiedzi
Czy czarny ząb z wielką bulwa ropna da się ratować?
witam.
wszystko zależy od obrazu na zdjęciu.Proszę umówić się na wizytę
Pozdrawiam
wszystko zależy od obrazu na zdjęciu.Proszę umówić się na wizytę
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- 28.11 złamałam v kosc śródstopia z lekkim przemieszczeniem, wczoraj byłam na zdjęciu gipsu i prześwietleniu niestety lekarz stwierdził ze kosc jest słabo zrośnięta i kolejne dwa tygodnia z rozciętym gipsem(moge go zdejmować do mycia). Czy kosc moze sie nie zrosnąć? I potrzebna jest operacja?
- Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o interpretacje wyników, robione w kierunku rozpoznania celiaki ? "Fragmenty błony śluzowej jelita cienkiego o kosmkach nieposzerzonych, miejscami o nieco zróżnicowanej długości. W łącznotkankowym podścielisku i sródnabłonkowo widoczny, miernie obfity naciek…
- Witam, od 2 miesięcy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne (vibin mini), miesiączka spóźnia się już prawie 3 tydzień, czy mógłby ktoś doradzić czy to normalne i mam być cierpliwa, czy może jest coś nie tak? nie mogę dodzwonić się do swojego lekarza, dlatego może tutaj dostanę odpowiedz, z góry dziękuje:)
- Witam, mam pytanie odnośnie antykoncepcji. Przyjmuję tabletki Symbella i zamierzam zmienić tabletki na pierścień antykoncepcyjny Ginoring. Ostatnią tabletkę przyjmuję dzisiaj w takim razie pierścień mam zacząć używać od razu jutro ciągiem po tabletkach czy w pierwszy dzień miesiączki? Pozdrawiam.
- Zapomniałam zażyć vibin mini w 1 tygodniu przez poniedziałek wtorek i dziś środa co mam zrobić zażyczyć wszystkie 3 tabletki?
- Dzień Dobry. Mam na imię Maja, mam 16 lat. Jestem lesbijką boję się o tym powiedzieć rodzicom. Wiem, że muszę powiedzieć im o tym. Może Pani doradzić jak mam zacząć rozmowę, co mówić? Trochę boję się odrzucenia i wydziedziczenia z rodziny. Dziękuję bardzo.
- Dzień dobry , mam 28lat robiłem kilka dni temu badania krwi martwią mnie wyniki testosteronu wyszło 2,39ng/ml od pewnego czasu zauważyłem również spadek libido i problem z utrzymaniem wzwodu Czy mogę jakość to poprawić odpowiednimi witaminami czy bezpośrednio udać się do specjalisty? Serdecznie…
- Witam ostatnia miesiączkę miałam w październiku teraz zamiast tego mam prawie cały czas uprawy czerwone i brązowe co to może być bardzo się denerwuje
- Witam, mam pytanie odnośnie antykoncepcji. Przyjmuję tabletki Symbella i zamierzam zmienić tabletki na pierścień antykoncepcyjny Ginoring. Ostatnią tabletkę przyjmuję dzisiaj w takim razie pierścień mam zacząć używać od razu jutro ciągiem po tabletkach czy w pierwszy dzień miesiączki? Pozdrawiam.
- Witam. Jestem uczulony na siarczan niklu co wyklucza mnie z pracy w policji o której marzę(komisja lekarska mnie na tym oblała i kazała zrobić badania w tym kierunku). Objawy mam takie,że na brzuchu co jakiś czas pojawia się czerwony ślad,przy zażywaniu leków typu alergic czy hitaxa nie ma żadnych…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.