co zrobić gdy po bolą nogi po zaprzestaniu brania leku

8 odpowiedzi
Przez 11 miwsięcy brałem zapisanu lek vessel due 1 tab / dzień i nosiłem skarpetki uciskowe , 1 stopień ucisku .Nastepnie kazał mi lekarz przestać brać lek aż do wiosny , ale skarpetki nosić dalej . .A od wiosny inny lek , taki bez recepty. Tak też uczyniłem Niestety po ok 20 dniach nogi ( podudzia )zaczęły mnie boleć i czuję jak mi nabrzmiewają i marzną stopy , nawwet w mieszkaniu gdzie jest ciepło. Jak brałem lek to było wszystko dobrze chociaż zauważyłem ze chyba lek działa słabiej . Być może organizm się do niego przyzwyczaił. Co mam robić, bo do wiosny jeszcze b. daleko . Badania doplera nie miałem zrobionego , bo lekarz powiedział mi że nie trzeba . Innych badań też nie..
Trzeba zrobić badanie USG doppler. Może choroba uległa zaawansowaniu i potrzebna jest interwencja zabiegowa. Zapraszam na wizytę.

Vessel Due F nie jest lekiem p/bólowym. Proponuję jednak kontrolne badania u chirurga z ocena ukrwienia tętniczego i niewydolności żylnej. Do zastanowienia również neurolog i ocena kręgosłupa.
Sugeruję wizytę: - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,
Myślę, że warto wykonać badanie doppler kończyn dolnych, a także wykluczyć chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa.
wskazane jest badanie dopplerowskie kończyn dolnych
Rzeczywiście wskazane jest wykonanie badania USG Color Doppler układu żylnego kończyn dolnych i ponowna konsultacja angiologa lub chirurga naczyniowego
Witam
Zazwyczaj Vessel Due F przyjmuje się dwa razy dziennie po jednej tabletce. Proponuję wrócić do Lekarza, który go zlecił. Po badaniach dodatkowych i wywiadzie być może wskazany będzie powrót do vessel Due F.
Witam wskazane byłoby wykonanie USG Doppler żył kończyn dolnych i konsultacja u chirurga naczyniowego, pozdrawaiam Tomasz Ciąćka
Bez badania lekarskiego nie jestem w stanie pomoc.
Poxdrawiam