Chrapanie - 22 lata mężczyzna

2 odpowiedzi
Witam,
mam 22 lata, od około czterech lat borykam się z problemem chrapania. Chciałbym uzyskać porade jakiego typu zabieg jest najlepszy dla młodej osoby. Czytałem o różnych technikach ale jest ich tak dużo, że nie wiem co będzie dla mnie najlepsze. Jeśli jest ktoś w stanie opisać jaki typ zabiegu jest przeznaczony dla danej grupy pacjentów to byłbym bardzo wdzięczny.
Nie ma podziału leczenia chrapania w zaleźności od wieku. Nikt z lekarzy nie podejmie się wskazania najlepszej metody leczenia bez badania pacjenta. Nie wiem, czy ma pan bezdechy, jaka jest pana waga ciała, jaka jest długość języczka, jak wygląda podniebienie miękkie i jaka jest droźność nosa? To tylko niektóre pytania niezbędne do tego, żeby pomóc pacjentowi

Witam, zapraszam serdecznie na konsultację, przedstawię mozliwości dokładnego badania snu i doboru metody leczenia w Klinikamedest w Opolu