chciałem się zapytać czy jesteście mi Państwo w stanie pomóc. Moja sytuacja: w dniu 20.08.

1 odpowiedzi
chciałem się zapytać czy jesteście mi Państwo w stanie pomóc.

Moja sytuacja:

w dniu 20.08.2019 wykryto u mnie zakrzepice. Zrobiłem badania genetyczne i mam mutacje, wiec to zapewne przez to.

Mam przez 3 miesiące brać Xalerto do momentu wyleczenia zakrzepicy a później kolejna wizyta i jakieś leki na całe życie.
Niestety bardzo źle działają ma mnie te leki, mam często nudności (bez wymiotów), bóle brzucha, zawroty głowy. Na początku kuracji bylem w szpitalu z powodu silnych zawrotów. Dostałem 2x dziennie betaserc. Wiec już biorę dwa leki i ciągle mam co jakiś czas nudności, bóle brzucha, osłabienie.
Mam 36 lat i nie chciałbym tak czuć się do końca życia.

Poszukując pomocy znalazłem wiele naturalnych środków, między innymi, że można zastąpić leki witaminą E. I tu jest moje pytanie, czy witamina E wystarczy. Jakie dawki stosować, jak kontrolować skuteczność, jak nie przedawkować, no i najważniejszy jak nie powtórzyć zakrzepicy.
Chciałbym przejść na naturalne metody, które nie dają takich efektów ubocznych.
Jest wiele naturalnych preparatów które udało mi się znaleźć zapobiegających zakrzepom, jak:
Witamina E
Witamina C
Witamina A
Witamina k2+d3
Witaminy B complex u
Kwas foliowy - Mutacja C677T genu MTHFR
Magnez 500 mg x2 razy dziennie
Czosnek
Imbir
Omega-3 1000mg raz dzień
Miłorząb japoński 60mg raz dziennie
Nattokinaza
Żeń-szeń
Czekolada najlepiej gorzka
Pieprz Cayenne
Kurkuma
Resweratrol - czerwone wino
Pycnogenol
Czy ich stosowanie i regularne spożywanie wraz z witaminą E może być rozwiązaniem?
A może coś innego?
To należy zmienić lek na inny. Zakrzepica to nie zabawa zwłaszcza przy wykrytej mutacji z układu krzepnięcia.