chciałem opisać swoją sytuację i zapytać czy uważacie to za ryzykowne. Mianowicie latem 2014 wypiłem

1 odpowiedzi
chciałem opisać swoją sytuację i zapytać czy uważacie to za ryzykowne. Mianowicie latem 2014 wypiłem z koleżanką 3 piwa (nie byłem naćpany, tylko lekko zrelaksowany, wszystko czułem i wszystko pamiętam) i poszliśmy z koleżanką do pań (prostytutek) spotkanie się odbyło w mieszkaniu pani. Sytuacja wyglądała tak, pani założyła mi gumkę na penisa i zaczęła uprawiać seks oralny, nic nie czułem na penisie. Gdy wstałem i dostałem erekcji, wszedłem do pochwy w pozycji na pieska, nic nie czułem na penisie, dodam, że napletka nie miałem ściągniętego, tylko gumkę założono napletek. Nie mogłem przyjść przez chwilę. W końcu złapałem panią za piersi i doszedłem. Po przyjściu wyjęłam penisa z pochwy. Kiedy zacząłem się wycofywać, pani cofnęła rękę, żeby przytrzymać gumkę. Nie wiedziałam, że jest taki zabieg, bo straciłam przy nim dziewictwo. Potem powiedziała, że w gumie jest sperma, ale mi tego nie pokazała, więc nie wiem, czy mogę jej uwierzyć. W każdym razie chyba poszła wyrzucić gumkę, a ja wytarłem się chusteczką do higieny intymnej. I wyszedłem. Potem zwichnąłem łokieć i zacząłem czytać o chorobach przenoszonych drogą płciową. I zaczęło mi się kręcić, można nawet powiedzieć, że dostałem lekkiej fobii na temat chorób wenerycznych. Ręka pięknie się zagoiła. Dodam, że przez 3 tygodnie jak miałam gips czytałem wszystko o hiv. Przyjrzałem się temu dokładnie i nie zauważyłem nic złego w wacie ani w ciele. Gdzieś od 2016 roku zacząłem chodzić na siłownię i ćwiczyć z ciężarami. Po treningu zacząłem pić maślankę i zbudowałem 15 kg masy mięśniowej. Obecnie ćwiczę z ciężarami i biegam na bieżni podczas jednej sesji treningowej 2,5-3 km. Ćwiczę 2 lub 3 razy w tygodniu. Z tego, co czytałem, wirus dla mężczyzny uprawiającego jeden seks pochwowy ma 0,004 szans na złapanie wirusa. A ja miałam prezerwatywę, więc zastanawiam się, czy mam się czym martwić. Bo po tak długim czasie od zaistniałej sytuacji to raczej by było coś i nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Po prostu czasem się martwię, bo z natury jestem nerwowy. Dodam jeszcze, że żyję w długotrwałym stresie bo od czerwca 2020 nie mogę znaleźć stałej pracy i to też jest bardzo wyczerpujące psychicznie. Dodam, że gdzieś w 2018 roku też robiłam loda tylko bez zabezpieczenia i czułam na penisie ciepło kobiecych ust, zupełnie odwrotnie niż wtedy, gdy robiłam lodzika z prezerwatywą. Dodam, że kupiłem prezerwatywy i według moich eksperymentów doznania podczas masturbacji gumką są żadne, nie czuję dotyku penisa ręką na penisie jak podczas seksu z gumką. W tym sensie, że nic nie czuję podczas seksu na penisie, jeśli chodzi o ciepło lub jak to jest podczas seksu bez prezerwatywy. Dodam, że jak przejechała moim koniem po trzonku mojego penisa bez zabezpieczenia to od razu to poczułem i przestaliśmy wtedy obmyłem ślinę z fiuta. Najbardziej niepokojąca rzecz dla mnie to sen, na zachód od asymptomów. Ale z tego co wyczytałem w internecie to po takim czasie jakby ktoś się czymś zaraził to miałby jakieś objawy i nie mógłby tak ciężko trenować bo organizm po prostu nie byłby w stanie tak pracować.
Proszę o poradę i przepraszam za przydługą wiadomość, ale chciałam szczegółowo wyjaśnić, czym się ostatnio martwię.
Ps. Jak kiedyś pisałem do przychodni to powiedzieli mi że nie znają mężczyzny który by to złapał po 1 zmyśle z kobietą ale nie wiem na ile wiarygodna jest strona do której pisałem
Pozdrowienia
Rozumiem, że ta sytuacja jest dla Pana stresująca. Warto jednak zauważyć, że korzystanie z prezerwatywy podczas stosunku seksualnego znacznie zmniejsza ryzyko zarażenia się HIV lub innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Z tego, co opisujesz, wydaje się, że prezerwatywa była używana poprawnie podczas tego kontaktu seksualnego.

Ryzyko zarażenia się HIV w opisanej sytuacji jest stosunkowo niskie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że używałeś prezerwatywy. Ponadto, jeśli od tamtej pory nie miałeś żadnych objawów związanych z HIV lub innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową, prawdopodobieństwo zarażenia się jest jeszcze niższe.

Warto jednak zauważyć, że niektóre osoby mogą być nosicielami HIV lub innych chorób przenoszonych drogą płciową, nie wykazując żadnych objawów. Dlatego zawsze warto wykonać badania na obecność tych chorób, zwłaszcza jeśli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia. Wykonanie takiego testu może pomóc rozwiać Twoje obawy i dać Ci pewność co do swojego zdrowia.

Jeśli chodzi o kwestię wytrzymałości fizycznej i braku objawów zdrowotnych, nie jest to jednoznaczny dowód na to, że nie masz żadnej choroby przenoszonej drogą płciową, ale jest to na pewno pozytywny znak. W każdym razie, jeśli martwisz się swoim zdrowiem, najlepiej udać się do lekarza i omówić swoje obawy oraz ewentualnie wykonać testy diagnostyczne.

W końcu warto zaznaczyć, że zbudowanie masy mięśniowej i utrzymanie zdrowego stylu życia może być korzystne dla ogólnego stanu zdrowia, niezależnie od tego, czy masz jakąś chorobę przenoszoną drogą płciową, czy nie. Dobra kondycja fizyczna może pomóc wzmocnić układ odpornościowy i sprawić, że będziesz się lepiej czuć na co dzień.