Chciałam zapytać , czy jest jakiś zabieg , który usunie cellulit bez usuwania tkanki tłuszczowej ?

6 odpowiedzi
Chciałam zapytać , czy jest jakiś zabieg , który usunie cellulit bez usuwania tkanki tłuszczowej ?
Celulit bardzo mi dokucza , nawet gdy ćwiczę i zdrowo się odżywiam .
Dzień dobry,

polecam serię zabiegów Venus Legacy

Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam zabiegi endermologii, zredukują cellulit i dodatkowo wymodelują sylwetkę, natomiast nie jest to metoda usuwająca z organizmu komórki tłuszczowe. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w razie dalszych pytań.
Witam, jest kilka możliwości zabiegowych. Między innymi lipoliza iniekcyjna. Oczywiście wskazania należy ustalić po wcześniejszej konsultacji.
Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie:) Oczywiście! Gorąco polecam np. Mezoterapię preparatem Alidya. Preparat ten poprawia krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej, likwiduje wolne rodniki i odkwaszenia środowisko istoty międzykomórkowej. Seria zabiegów w istotny i zauważalny sposób poprawia jakość skory i zmniejsza cellulit nie wpływając przy tym na tkankę tłuszczowa. Z zabiegów kosmetologicznych, dobre efekty daje również seria masaży endermologicznych.
Pozdrawiam!
Polecam zabieg Proshoc Ice, który dzięki połączeniu metody kriolipolizy i fali uderzeniowej skutecznie redukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Zalecamy 3- 6 zabiegów w odstępach co tydzień, 2 tygodnie lub miesiąc. Ilość zabiegów uzależniona jest od wyjściowego stanu cellulitu i tkanki tłuszczowej. Po zabiegach wskazany jest masaż endermologiczny, który korzystnie wpływa na całość terapii. Pozdrawiam
Systematyczne masaże w domu, aktywność fizyczna, a także odpowiednia dieta to niewątpliwie podstawa, aby mieć piękną sylwetkę. Niemniej redukcja cellulitu wymaga bardziej kompleksowego podejścia.
Bardzo dobrze sprawdzi się w tej sytuacji terapia łączona Icoone i Karboksyterapia. Icoone, czyli masaż próżniowy specjalnymi głowicami o różnych metodach zassania i ucisku. W szybkim czasie pozwala zredukować cellulit, a także pięknie wymodelować sylwetę. W masażu aparaturowym najważniejsza jest głowica masująca, która w odpowiedni sposób zasysa fałd skóry. W zależności od "chwytu" skóra, tkanka podskórna oraz mięśnie są pobudzane, stymulowane lub drenowane. Techniki masażu odpowiednio dobrane mają za zadanie rozbić nagromadzone miejscowo komórki tłuszczowe co powoduje wyrównanie tekstury skóry, a także wykonanie drenażu, który ma zbawienny wpływ na odprowadzanie nadmiaru wody z tkanek, dzięki czemu tracimy zbędne centymetry w obwodzie, a także wyrównujemy teksturę skóry i redukujemy cellulit.
Drugi zabieg, Karboksyterapia polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla (CO2). Podawany w ten sposób gaz, rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerzając naczynka, zwiększając natlenienie tkanek i przywracając prawidłowy metabolizm komórkom. Jest to terapia
bodźcowa, co oznacza, że pod wpływem dwutlenku węgla stymulujemy procesy regeneracyjne i naprawcze w tkance. Dochodzi do szybkiej eliminacji
zalegających w skórze toksyn. Zabieg ma dodatkowo działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Dzięki niemu poprawia się napięcie i
elastyczność skóry. Po zabiegu następuje również odżywienie i wyraźna regeneracja skóry. Zanika efekt „pomarańczowej skórki”. Zabieg karboksyterapii jest bezpieczny.

Serdecznie zapraszam