Chciałabym bezpiecznie wybielić zęby. Słyszałam o nowej metodzie regeneracyjnej PrevDent. Czy jest b

Chciałabym bezpiecznie wybielić zęby. Słyszałam o nowej metodzie regeneracyjnej PrevDent. Czy jest bezpieczna? Czy można ją stosować po zdjęciu aparatu ortodontycznego?

6 odpowiedzi


Dzień dobry, metoda Prevdent to nowa metoda, gdzie skladnik wybielajacy (6%nadtlenek wodoru) wzbogacony jest nano-hydroksyapatytem ,który reminalizuje szkliwo. Wybiela się oczywiście w gabinecie z zastosowaniem lampy.Przez to ,że jest to nowy preparat - to jest jeszcze mało sprawdzony, co do trwałości efektu wybielania. Pozdrawiam dr Kręcisz

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Witam ta metoda jest jak najbardziej bezpieczna

dr Maja Teresińska

dr Maja Teresińska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Kraków

Umów wizytę

Witam. Metoda wybielenia zębów Prevdent jest jak najbardziej bezpieczna i można ją zastosować po zdjęciu aparatu ortodontycznego. Sugeruję umówienie wizyty na konsultację, gdzie będzie Pani mogła wypytać o szczegóły zabiegu lekarza wykonującego zabieg. Pozdrawiam


PrevDent jest nowa metoda wybielania zębów, jak najbardziej jest bezpieczna. Polecam również inne metody gabinetowego wybielania które również przynoszą bardzo dobre rezultaty. Proszę jednak pamiętać, że każde zęby inaczej reagują na środek wybielający.

Tomasz Benke

Tomasz Benke

higienistka/higienista stomatologiczny

Warszawa

Umów wizytę

Witam, tak metoda PrevDent jest jak najbardziej bezpieczna.


Dzień dobry, Dziękuję za pytanie. Tak, gabinetowa metoda wybielania zębów Prevdent należy do nowoczesnych i bezpiecznych systemów wybielających. Wszystkie metody wybielania stosowane w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym są bezpieczne — są poprzedzone pełną diagnostyką, badaniem jamy ustnej oraz dobraniem odpowiedniej metody indywidualnie do pacjenta. Kluczowe znaczenie ma również przestrzeganie zaleceń pozabiegowych. W przypadku wybielania po zdjęciu aparatu ortodontycznego, zalecam odczekanie około 8 tygodni. Pozdrawiam serdecznie, lek. dent. Maja Broda - Latos

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.