cennik implantów.

5 odpowiedzi
Dzień dobry! Mam 47 lat i nie mam już dolnych zębów - od 5 po obuch stronach. Mam już problemy ze stawami żuchwy. Chciałabym wszczepić sobie implanty, ale wiem że wiąże się to z dużym wydatkiem. Proszę w przybliżeniu podać mi cenę i czy można płacić na raty. A może lepsze by było inne rozwiązanie?
Przepraszam ,ale konsultacja internetowa nie ma żadnego sensu. Należy zrobić rtg pantomograficzne i udać się na konsultację. Każdy pacjent jest inny i taka porada internetowa to strata czasu dla pacjenta i lekarza! Pozdrawiam - R.Nowak

Dzień dobry,
Wszczepienie kednego implantu w mojej klinice to koszt 3000 zl wg cennika. Proszę kednak pamiętać, że nie kest wymagane wszczepienie kednego implantu za KAZDY brakujący ząb, są dostępne różne rozwiązania wby ograniczyć koszty do niezbędnego minimum.
Poza implantami zębowymi istnieją również inne stosowane z powodzeniem rozwiązania jak protezy szkoeletowe, acetalowe...Najlepsze dla Pani rozwiązanie uwzględniające oczekiwania a także możliwości finansowe będę w stanie zaproponować po badaniu na które zapraszam. Moja klinika jest w trakcie organizacji MediRat - możliwości płatności za leczenie w systemie ratalnym - mam nadziję, że rozwiązanie to będzie dostępne w najbliższych tygodniach inspełni Pani oczekiwania.
Zapraszam do rejestracji.

Pozdrawiam,

Lek.dent. Katarzyna Makarowska
Szanowny Panie. Leczenie protetyczne jest leczeniem złożonym, a jego przebieg zależy od wielu czynników diagnostycznych. Zarówno protezy ruchome, stałe jak i implanty wykonywane są po wizycie konsultacyjnej, na której przeprowadzane jest wnikliwe badanie kliniczne i ocena radiologiczna podłoża protetycznego. Ostateczny koszt pracy protetycznej na implantach zależny jest od stanu kości, w którą ma być dokonana implantacja. Niekiedy bowiem koniczne jest wykorzystanie materiałów kościozastępczych co podnosi cenę zabiegu. Niemniej jednak w przybliżeniu koszt jednego implantu z odbudową protetyczną na min mieści się w cenie od 5 do 6 tysięcy złotych. W celu uzyskania szczegółowej informacji w interesującym Pana temacie serdecznie zapraszam na konsultację do gabinetu Dental Pasja.
Witam serdecznie
Aby ocenić, czy można wszczepic implant, należy dobrze pacjenta zdiagnozować. Potrzebna jest wystarczająca ilość kości i odpowiedni kształt wyrostka zębodolowego. Wchodzą w rachubę zabiegi odbudowujące fragmenty kości.
Jeśli chodzi o ceny, to sam implant kosztuje 2200;-
, a część protetyczne 2000;-
Liczbę implantów planuje się indywidualnie.
W gabinecie mamy dogodny system płatności ratalnej.
Zapraszam na konsultację
Pozdrawiam
Justyna Miazek
Dzień dobry!
Uzupełnić braki zębowe można różnymi metodami, na przykład mostem, protezą lub koroną na implancie. Warto to zrobić, ponieważ brak nawet pojedynczego zęba może wpłynąć niekorzystnie na zęby sąsiednie, kość, stawy, zewnętrzny wygląd twarzy.
Przedstawić możliwości leczenia lekarz jest w stanie po badaniu stomatologicznym, analizie zdjęć rentgenowskich uwzględniając ogólny stan zdrowia. Wybór metody leczenia zawsze należy do Pacjenta.
W przypadku problemów ze strony stawów skroniowo-żuchwowych istnieje potrzeba analizy zwarcia, czyli stosunku zębów górnych i dolnych, by efekt leczniczy był trwały a dolegliwości ustąpiły.
Z aktualnym cennikiem usług Pani może się zapoznać na stronie internetowej gabinetu.
Leczenie implanto-protetyczne jest rozłożone w czasie i składa się z kilku etapów. Opłata za każdy etap jest dokonywana oddzielnie. Istnieje również możliwość finansowania leczenia przez system MediRaty.
W przypadku dodatkowych pytań jestem do Pani dyspozycji on-line lub w gabinecie. Zapraszam serdecznie na bezpłatną wstępną konsultację.
Pozdrawiam,
lek. dent. Swietłana Kozaczuk.