cena implantacji zeba(czworki)

6 odpowiedzi
Chcialabym zapytac o koszt implantacji zeba,gornej czworki oraz ile wizyt do tego potrzeba.Kiedy najlepiej wstawic implant po usunieciu zeba?
Koszt korony z implantem to kwota 4-5 tys w zależności od tego jaki implant i jaką koronę zastosujemy. Ceny znajdzie Pani na stronie implanty-densvip.pl

witam. nie jestem wstanie określić ceny nie badając wcześniej pacjenta. wiele czynników wpływa na implantacje oraz czas i ilość zabiegów. aby wstawić implant musi być odpowiednia szerokość/wysokość wyrostka zębodołowego, położenie zatoki szczękowej, zęby sąsiednie. sanacja jamy ustnej, itp. wszystkie czynniki wpływają na ilość wizyt. może to być jedna jak i wiecej. zależnie czy jest robione jednoetapowo czy dwuetapowo.kiedy najlepiej wstawić implant? przede wszystkim musi być zakończony wzrost biologiczny pacjenta, generalnie zębodół musi się zagoić po usunięciu zęba jest to okres około 6 m-cy. pozdrawiam
Dzien dobry,
koszt implantacji to 2500 zł. Po okresie kilku miesiecy - ( od 3 do 6 ) nastepuje kolejny etap -protetyczny - wykonanie korony na implancie - koszt takze 2500 zł. Jezeli mamy odpowiednie warunki kostne, to potrzebnych jest 5 wizyt:
1. wszczepienie implantu
2. zdjecie szwow po zabiegu
3. odsloniecie implantu
4. wyciski pod korone
5. oddanie korony na implancie.
W niektorych przypadkach etap odsloniecia implantu mozna pominac, jezeli w trakcie zabiegu sa mozliwosci zalozenia od razu sruby gojacej.
W razie dodatkowych pytan pozostaje do dyspozycji
Z powazaniem
Szymon Frank
Witam,

Na samym początku przepraszam za tak późną odpowiedź, grudzień jest czasem wytężonej pracy także poza gabinetem. Dopiero teraz odczytałam Pani wiadomość i już odpowiadam:
Powodzenie zabiegu implantacji zależy od wielu czynników(np. czas po usunięciu zęba, czy doszło do zaniku kości i ile jej nam w dobrej jakości zostało), szczególnie w takiej bliskości do zatoki szczękowej, jak ząb czwarty górny. Co z tym związane, pełne odtworzenie brakującego zęba może być tak dwuwizytowe jak i wielowizytowe.
Jeśli chodzi o czas to istnieją metody implantacji natychmiastowej= zaraz po usunięciu zęba lub zabiegi odroczone. Aby w pełni odpowiedzieć na Pani pytania, uwzględnić Pani oczekiwania, dobrać najodpowiedniejszą i najbezpieczniejszą metodę, która doprowadzi do jak najpiękniejszego efektu zapraszam do kliniki Dentium w Kartuzach. Doskonale dla Pani się składa ponieważ jako w jedynej klinice w Kartuzach przyjmuje u nas specjalista Chirurg IMPLANTOLOG dr.n.med.Wojciech Kiewlicz. Jego wieloletnie doświadczenie w połączeniu ze sprzętem najwyższej klasy, dają niesamowite trwałe i piękne efekty.
Niestety serwis w odpowiedzi nie pozwala mi podać danych teleadresowych, ale z łatwością znajdzie je Pani na moim profilu.
W razie pytań, proszę pisać:)

Pozdrawiam serdecznie
Monika Zamojska
Witam serdecznie, ja się niestety nie zajmuję robieniem implantów, natomiast zawsze swoim pacjentom polecam Pana doktora Steczko, który się tym zajmuje. Zdecydowanie najlepszy specjalista od implantów w Krakowie. Swój gabinet ma przy ulicy Bronowickiej. Pozdrawiam,
Alicja Tułecka
Szanowna Pani,

Koszt to ok. 4900 złotych, potrzeba było by 6 wizyt rozłożonych na 4-5 miesięcy. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu wyjaśnień i doprecyzowania kosztów.

Serdecznie Pozdrawiam
Beata Radzimirska