Brak orgazmu u kobiety,nic nie czuje

6 odpowiedzi
Dobry wieczor.moim problemem jest brak orgazmu,nie przezywam go w zadnej formie.teraz nawet rece nie pomagaja.nie dziala moja reka,reka parnera,zabawki,nic tylko leze i czekam a tu nic sie nie dzieje.podniecam sie do pewnego momentu a potem momentalnie jestem sucha.czy sa jakiws leki zwiekszajace czulosc na stymulacje?nie lubie seksu bo kojarzy mi sie z krotkim wloz i wyjmij ale teraz nawet masturbacja na mnie nie dziala.rozstalam sie kilka miesiecy z partnerem,teraz mam nowego znajomego ale nie potrafie o tamtym zapomniec,choc seks tez byl taki sobie ale byl a teraz nie czuje nic.jestem po kilku ginekologicznych operacjach,cietpie chyba na pochwice,bolesne stosunki i bol pochwy naert jesli badania bokazuja brak zapalenia.mecze sie z tym,seks nie byl dla mnie nigdy wazny ale chcialabym czuc przyjemnosc a ona znika zanim sie rozgosci.od lat nie mialam orgazmu takiego zeby mnie tchu pozbawialo,jakies namiastki .podniecic sie podniecam,nawet doac szybko ale kiedy tak sie dzieje to druga strona chcialaby typowo a mnie ochota odchodzi.nie reaguje na nic,ani na rece swoje czy obce ani na 2osobe ani na zabawki
Wskazane byłoby przyjrzenie się Pani dolegliwości w dwóch wymiarach:
medycznym- z uwagi chociażby na przebyte zabiegi ginekologiczne
psychologicznym- z uwagi na Pani nastawienie, przeżywanie i doświadczenia seksualne
Brak orgazmu jest częstą przypadłością, w większości przypadków poprzez "pracę nad problemem" można uzyskać zadowalający / satysfakcjonujący efekt.
Z dużą pewnością zapewniam jednak, że będzie to Pani ciężko osiągnąć samej, bez pomocy specjalistów, przez internet.
Zapraszam do kontaktu- w specjalistycznych klinikach Pro-Creative i/lub IntimaClinic

Dzień dobry,
to o czym napisała Pani sprawia, że trudno udzielić jakiejkolwiek jednoznacznej porady, ponieważ w Pani przypadku przyczyn braku orgazmu może być wiele. Nic nie wiem jakie przeszła Pani operacje ginekologiczne i z jakiego powodu? Stosunki kojarzą się Pani z "włóż i wyjmij", do tego są bolesne i nie ma Pani najlepszych przekonań na temat wartości zbliżenia i jego roli w życiu każdego człowieka.
Proponuję wizytę u psychologa seksuologa i jeśli chce Pani odczuwać przyjemność z seksu długoterminową psychoterapię.
Pozdrawiam
Witam. Jeśli chciałaby Pani zmienić swoją sytuacje i mieć satysfakcjonujące Panią życie erotyczne zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam.
Witam Panią, nie ma takich leków, o które Pani pyta. Przede wszystkim trzeba ustalić przyczynę Pani trudności a dopiero później dobrać odpowiednie. Leczenie. Być może Pani trudność ma podłoże psychologiczne i wskazana będzie psychoterapia.
Droga Pani brak orgazmu i ochoty to bardzo rozległy temat. Potrzebna jest głębsza diagnoza żeby dotrzeć do przyczyny . Mozę też Pani zrobić poziomy hormonów i wybrać się do gabinetu seksuologa albo umówić się na wizytę on-line. Pozdrawiam
Dzień dobry i dziękuję za zaufanie,
Z tego co Pani napisała da się wnioskować, że Pani problem ma podłoże psychiczne / osobowościowe bardziej niż organiczne, czyli jak się mówi fachowo psychosomatyczny.
Negatywna postawa i osobiste przekonania odnośnie seksu i aktywności seksualnej tworzą u Pani największą blokadę do satysfakcjonujący seks osiągnięcia orgazmu. Być może są inne czynniki typu doświadczenia i nie tylko.
Gdybym miał poradzić to udać się do psychologa/seksuologa na terapię i jestem przekonany, że problem do rozwiązania.
Pozdrawiam
Bassam Aouil - Centrum Gaudium Vitae w Bydgoszczy