Ból pęcherza bardzo bolesny powtarzający się co kilka miesięcy

2 odpowiedzi
Witam. Mam bóle pęcherza i trudności z oddawaniem moczu, ten problem pojawia mi się można powiedzieć cyklicznie, zwykle mija po buscopanie, raz udałam się do lekarza rodzinnego, gdzie skierował mnie na badania moczu i posiew, ale nic złego nie wykazały. Przepisał mi Rowatinex z podejrzeniem piasku, po jakimś czasie objawy ustąpiły. Tym razem ból jest bardzo silny, poleciało parę kropel, nerka z lewej strony pobolewa, podbrzusze i plecy na dole. Jestem kobietą, mam 31 lat, Co to może być? Umawiać się do urologa czy do rodzinnego? Biorę ten Rowatinex ale narazie bez skutku. Chce się wściec z bólu, ale na pogotowie nie chcę iść, bo bez przerwy jakieś pretensje, że tam się idzie jak się jest umierającym... A dziś sobota godz. 1.15, jutro lekarze nie przyjmują ...:( Proszę o radę!
Dzień dobry w przypadkach nagłych SOR, normalnie konsultacja urologiczną . Pozdrawiam

Dzień dobry,
Z opisu wynika ze diagnoza postawiona przez lekarza rodzinnego może być słuszna- może to być kamica nerkowa, ale w celu potwierdzenia trzeba wykonać kilka badań.Atak kolki nerkowej może być bardzo bolesny i nie należy go bagatelizować. W razie nawrotu dolegliwosci bolowych zapraszam na wizytę także w sobotę.