Ból i sztywnienie nóg

2 odpowiedzi
Witam szukam pomocy mam 46 lat. 10 lat temu stwierdzono i mnie odczynowe zapalenie stawów po miesiącu poszukiwan ob było 50 wyniki źle. Bardzo duży obrzęk nóg i 3 miesiące leżenia w łóżku i czołgania się do toalety po tabletkach wyniki w normie i ob zdrowa. Ale ból nog lekki i sztywnienie pozostało. Od roku ból się nasila kucac długo nie mogę bo w kolanach i kostkach są sztywne dretwe i ciężko wstać bolą i sztywnieja praktycznie zawsze. wieczorem ból rano sztywne około godziny muszę rozchodzi i mam również problemy z kręgosłupem lekarz powiedział że jak każdy skierowano mnie niedawno do szpitala reumatologicznego na diagnozę wyniki z krwi ok zrobili mi usg stóp też ok trochę zwyrodnienie rtg krzyżowo biodrowy też ok w sumie zdrowa. Rehabilitacja nie pomaga Ból kręgosłupa straszny i bez zmian te nogi nie wiem już co robić lecze się u neurologa reumatologa który karze ćwiczyć, ćwiczę ale potem cały dzień ból i sztywne. A po zwolnieniu z powrotem do pracy na 12 godz nie wiem jak to wytrzymam. Proszę bardzo o jakąś radę już nie wiem do jakiego lekarza mogłabym z tym jeszcze iść.
moze warto zmienic reumatologa? Sztywnosc poranna i po zasiedzeniu jest ypowa raczej dla chorob reumatologicznych. Troche za malo danych na potawienie diagnozy . Nie do konca rozumiem - byla diagnostyka reumatologiczna?

Proponuję omówić brak efektów terapeutycznych z lekarzem prowadzącym, jak również
w poradni reumatologicznej i neurologicznej oraz zapytać o wskazanie do oceny angiologa.