Blokada przed zrobieniem kupy.

3 odpowiedzi
Moja trzyletnia córka już od dłuższego czasu boi się robić kupkę. Niestety z mężem nie mamy już pomysłów co jeszcze możemy zrobić. Jak możemy jej pomóc?
Trudno mi odpowiedzieć w ten sposób, bo nie wiem jak to wygląda - przecież zapewne, jakoś w końcu robi.Nie wiem też czego Państwo próbowali? Generalnie chodzi o zasadę - nic na siłę ,nic pod stresem. A z każdego sukcesu się cieszymy. Pomocne są też książeczki dla dzieci o tym zagadnieniu np" Kamyczek na nocniczku", " Kajtuś na nocniczku".

Słysze ze macie państwo kłopot i martwicie się o zdrowie córki. Pisze pani o braku pomysłów, zrozumiałem ze dotychczasowe sposoby i pomysły nie zdały egzaminu i nie pomogły. Zachęcam do spotkania w ramach terapii, najlepiej i najskuteczniej w państwa przypadku terapii rodzinnej. powodzenia i pozdrawiam Bartosz Lamch
Najpierw warto skonsultować problem z lekarzem pediatrą i przebadać dziecko pod kątem medycznym. Jeśli wyniki będą prawidłowe, najlepiej skontaktować się z psychologiem. Powodów niewypróżniania się może być kilkanaście i dobry wywiad z rodzicami może naprowadzić na ten rzeczywisty.