Badania na choroby przekazywane drogą płciową.

3 odpowiedzi
Witam,
chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie od przygodnego sexu, można wykonać badania na choroby przekazywane drogą płciową takie jak:
-chlamydia;
-WZW B;
-HIV;
-kiła;
-rzeżączka;
-HPV.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
W takiej sytuacji niezwłocznie (najlepiej w ciągu kilku godzin) należy zgłosić się do punktu profilaktyki zakażeń HIV np na Izbę Przyjęć Szpitala Chorób Zakaźnych w danym regionie

Witam. Proponuję po 4 tygodniach, włącznie z anty-HIV i anty-HCV. Pozdrawiam.
Badania najlepiej w dniu zero i najwcześniej po miesiącu i po trzech miesiącach.