3 tygodnie temu miałam zabieg Plasma Pen na górne i dolne powieki. Po odpadnieciu strupków zamiast g

3 tygodnie temu miałam zabieg Plasma Pen na górne i dolne powieki. Po odpadnieciu strupków zamiast gładkiej skóry mam wglebienia w tych miejscach. Tekstura skóry przypomina skórkę pomarańczy. Czy jest szansa że skóra jeszcze się wyrówna? Jeśli nie, o jakie inne zabiegi mogą poprawić ten stan? I ile powinnam poczekać z ich wykonaniem

1 odpowiedź


Skóra może goić się nawet do 6 tygodni, jeśli po tym czasie jej struktura nadal będzie nierówna warto pomyśleć o kolejnym zabiegu lub leczeniu nierówności skóry - np. laserem frakcyjnym.

lek. Piotr Sujkowski

lek. Piotr Sujkowski

chirurg dziecięcy

Poznań

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.