3 latka do stomatologa

4 odpowiedzi
witam pani przyjmuje tylko w krakowie?jak tak to mam pytanko moja corcia ma 3 latka strasznie jej sie zabki psuja i nie wiem czy to normalne z dwuch przednich jej zeszlo szkliwo i w jednym ma dziure i czy to normalne w takim wieku bylismy juz u tylu dentystow ale kazdy mowi co innego czy jest jakis inny sposob na ratowanie zabkow niz lapisowanie na czarno rosze o wiadomosc z gory dziekuje
Dzień dobry, gabiten w którym przyjmuje jest w Trzebini. Mozna dziecku lapisowac bezbarwnie ząbki lub pokryc próchnice innowacyjna metoda DMC -Icon. Jednak w pierwszej kolejnosci nalezy znaleść przyczynę próchnicy i ją wyeliminować. Zapraszam na rozmowe w gabinecie Musdent

Witam, Ocena diagnostyczna stanu zębów tak małego dziecka może być bardzo trudna, bo przyczyna utraty szkliwa u tak małych dzieci może mieć różną przyczynę. Jeśli jest Pani z okolic Warszawy rekomenduję konsultację w Zakładzie Pedodoncji WUM na ul.Miodowej, jeśli jest Pani z innego miasta to proszę sprawdzić najbliższą uczelnię. Tam powinna Pani otrzymać najbardziej kompetentną odpowiedź nt. sposobu leczenia. Konsultacja powinna obyć się w ramach opieki NFZ.
Dzień dobry :) gdzie swkradl się błąd, bo ja przyjmuje tylko we Wrocławiu :)
Witam!
To zapytanie nie jest skierowane do mnie. Pracuję w Szczecinie. Natomiast na bardzo podobne zapytanie udzielałam już odpowiedzi i szczegółowych wyjaśnień. Zapraszam do zapoznania się z treścią.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska