2 tygodnie temu odstawiłam z dnia na dzień sertralinę, którą brałam od stycznia, ze względu na silny
1
odpowiedzi
2 tygodnie temu odstawiłam z dnia na dzień sertralinę, którą brałam od stycznia, ze względu na silny ból pleców, przy którym stosowałam silne leki przeciwbólowe przepisane przez ortopedę. Czy powinnam wrócić do sertraliny czy mogę ją odstawić ostatecznie?
To zależy od wielu czynników: na co Pani brała sertralinę, jaką dawkę, od jak długo, z jakim efektem, czy był to Pani pierwszy lek itd. itp. Zachęcam do wizyty u swojego psychiatry. Pozdrawiam
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.