Informacje o placówce

Gabinety

Usługi Medyczne Śródmieście

Bytomska 8

42-600 , Tarnowskie Góry , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Jan Zajda ciaza pierwsza

  Jestem niezwykle zadowolona z podejścia Pana doktora co do przebiegu mojej pierwszej ciąży. Zwykłe chodziłam na wizyty zrealaksowana, i byłam, zadowolona po pierwszej wizycie, w której byłam już po 10 tyg ciąży. Zawsze miły, entuzjastyczny i pamiętał mnie choć byłam jego pacjentka dopiero od niedawna. Zartobliwy, konkretny i rzetelny. Polecam wszystkim młodym matkom, które zaszły w ciążę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Jan Zajda skierowanie na ważne badanie

  Od kilku lat regularnie chodziłam do dr zajdy i generalnie nie miałam co do niego żadnych zastrzeżeń (oprócz tego ze zwraca się czesto ,,na ty" lub używa sformułowań typu ,,kochanie" ,,słoneczko" itp :/ ). Po dzisiejszej wizycie postanowiłam jednak napisać recenzje bo to czego doświadczyłam było jednym z moich najgorgszych przeżyć. Zacznę od tego ze od momentu zajścia w ciążę zmieniłam lekarza na prywatnego z prostego względu- czas oczekiwania na wizytę i czas spędzany w kolejce (u zajdy trwało to nie raz nawet do kilku godzin!). Niestety sprawy ciąży nieco się pokomplikowały i musiałam pojechać na badanie echa serca. Udało mi się załatwić szybko termin ale ze była to kwestia 2 dni to nie załatwiałam skierowania tylko zrobiłam je prywatnie. Po wizycie okazało się ze trzeba badanie powtarzać co 4 tyg i zarówno pani doktor jak i położne zaproponowały abym załatwiła skierowanie od lekarza NFZ- aby po prostu nie płacić (mile z ich strony ze wgl wychodzą z taka propozycja). Panie naszykowały wszystkie druczki i instrukcje i udałam się do przychodni aby poprosić dr zajdę o wypisanie tego skierowania. Na miejscu pani położna zaniosła mu kartotekę i szybko wyjaśniła o co chodzi. Gdy weszłam aby grzecznie zapytać czy jest w ogóle opcja żeby pan dr mi to wypisał powiedział że ma pacjentki i mam sobie zaczekać. Oczywiście liczyłam się z tym nie wejdę od razu wiec po prostu czekałam spokojnie w kolejce. Gdy zostałam zawołana i szybko wyjaśniłam o co chodzi dr zajda z wyraźnym oburzeniem i prawie krzycząc stwierdził ze ,,skoro pani sobie chodzi prywatnie do dr T***** to niech sobie T**** załatwia skierowania. I skoro pani chodzi prywatnie to niech sobie pani płaci tez za te badania"! Zaczęłam spokojnie tłumaczyć ze to nie dr T**** mnie tu wysłał tylko tak mi poleciły panie z kliniki. Mówiły ze w każdej placówce NFZ powinni mi takie coś wypisać. Na co rozwścieczony zajda wstał i jeszcze głośniej wyrzucił mnie za drzwi gabinetu robiąc scenę i wstyd przy czekających tam paniach.

  Taka reakcja mnie zszokowała! Myślę, że tylko dlatego że zmieniłam lekarza nie chciał mi tego skierowania wypisać. Mógł to aby powiedzieć w bardziej cywilizowany sposób, a nie zachować się w taki sposób!
  Nie polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz