Troskliwa Opieka Pediatryczna
Gdańsk 1 adres
O nas
Zobacz więcejUsługi
Specjaliści
Adres
Troskliwa Opieka Pediatryczna
Opinie o specjalistach (538)
538 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Ilona
Ulubiony przez dzieci i mnie osobiście lekarz. Pani Doktor zawsze interesuje się pacjentem, dopyta, doradzi, ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Budzi w dzieciach autorytet i dzięki temu chętnie stosują się do zaleceń. Godny zaufania specjalista
J.W
Bardzo polecam panią doktor! Ma wspaniałe, pełne empatii podejście do dzieci,dzięki czemu wizyta przebiegła w niezwykle miłej i bezstresowej atmosferze.Pani doktor jest bardzo sumienna,cierpliwie wysłuchała wszystkich naszych obaw i wyczerpująco odpowiedziała na każde pytanie.Czuliśmy, że dziecko jest w najlepszych rękach.Na pewno wrócimy!
Marta
Pani doktor jest dla naszej rodziny takim spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Trafiliśmy do niej jeszcze przy pierwszych wizytach z naszym starszym synkiem i do dziś, kiedy pojawiają się większe wątpliwości albo po prostu potrzebujemy upewnienia się, zawsze wiemy, że możemy na nią liczyć.
Teraz jesteśmy u niej również z młodszym synkiem i za każdym razem czujemy ogromne zaopiekowanie. Pani doktor jest niezwykle ciepła, serdeczna i empatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy, uważnie bada dzieci i nigdy nie daje odczuć pośpiechu. Po takich wizytach człowiek wychodzi dużo spokojniejszy.
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe podejście i ogromne serce do małych pacjentów oraz rodziców.
Blazej
Zawsze miło i konkretnie. Pani doktor jest pełna zaangażowania. Chodzimy tam od lat:)
Monika
Bardzo miła lekarz. Przyszłam na kontrolę z noworodkiem. Szczegółowe wyjaśnienie. Pani doktor dokładnie zbadała synka. Polecam serdecznie! Miałam problem z gojącym się pępkiem i dokładnie mi wytłumaczono sposób postępowania.
Justyna i Leon
Pani Doktor Maria jest niezwykle miłą, empatyczną osobą, do której zawsze idziemy z pełnym zaufaniem i spokojem. Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, a my wychodzimy z poczuciem, że niemowlę (a wcześniej noworodek) zostało dokładnie zbadane z ogromnym szacunkiem i troską.
Pani Doktor jest również bardzo punktualna i świetnie zorganizowana, co dodatkowo buduje poczucie profesjonalizmu i komfortu. Ma wspaniały kontakt z dzieckiem - potrafi je uspokoić, zainteresować i sprawić, że wizyta nie jest stresująca ani dla malucha, ani dla rodziców.
Ogromnym atutem jest także to, że wszystko cierpliwie i zrozumiale tłumaczy rodzicom, odpowiada na każde pytanie i wychodzi naprzeciw wszelkim wątpliwościom. Dodatkowo daje poczucie bezpieczeństwa, zapraszając do kontaktu także poza wizytą, gdyby działo się cokolwiek niepokojącego.
Wizyta u Pani Doktor to naprawdę sama przyjemność, a opiekę nad dzieckiem powierzamy jej z pełnym przekonaniem i zaufaniem. Tacy lekarze to prawdziwy skarb!
Krystian
Polecamy Panią doktor super podejście do najmłodszych pacjentów
Patrycja
Bardzo zaangażowana i empatyczna Pani Doktor. Wizytę zaplanowaliśmy na podstawie opinii innych osób i nie zawiedliśmy się.
D.M
Mogę polecić Panią doktor z czystym sumieniem. Ogromna wiedza. Takie zaangażowanie i podejście do dziecka jest na wagę złota.
WL
Polecam wizyty u Pani Doktor, jak zawsze ocena na 5.