Top-Med Joanna Szafranek

(7 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Top-Med Joanna Szafranek

Słowackiego 33

22-100 , Chełm , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Wróbel Inny

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Jestem mu wdzięczna za profesjonalne ale też ludzkie podejście do mojej zagrożonej ciąży.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Wróbel Inny

  Wykrylam u siebie Guz w piersi dosyć duży, poszlam do doktora na wizytę lekarz o nic nie wypytal właściwie tylko stwierdził że przecież jestem młoda to pewnie nic takiego. Nie chciał wystawić skierowania na usg piersi mimo iż wizyta była na NFZ. Spieszyl sie bardzo. Nie polecam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Anna Szafranek-Pyzel Inny

  Pani doktor uratowała swoim zaangażowaniem moją Mamę. Standardowy tomograf wskazał niepokojący tetniak, Pani doktor tego samego dnia poprosiła by Mama jeszcze raz pojawiła się w przychodni by wykonać badanie z kontrastem (wizyta na NFZ). Opis następnego dnia i potwierdzenie pilnej konieczności wizyty u neurochirurga. Trafiliśmy bardzo szybko do prof. Kunerta z uniwersyteckiego szpitala przy Banacha. Profesor wielokrotnie podkreślał, że badanie, dokładność i czujność Pani doktor Szafranek była wzorowa. Dziękujemy bardzo!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Wróbel Inny

  Wspaniały specjalista, który leczy ludzi z ogromnym zaangażowaniem. Człowiek o wielkim sercu i ogromnej wiedzy. Polecam dr, nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze przyjmie do ostatniego pacjenta.Kochane babeczki, nie zwlekajcie z wizytą do ostatniej chwili, nie chowajcie się w domu w strachu przed pandemią...bo nawet najdoskonalszy specjalista może nie zdążyć na czas, żeby uratować Was albo wasze dziecko jeszcze nienarodzone.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Wróbel Inny

  Bardzo miły lekarz, wizyta przebiegła w super atmosferze. Wszystko bardzo jasno wytłumaczone, bez pośpiechu. polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Wróbel prowadzenie ciąży

  Z całego serca ???? polecam Pana Doktora, prowadziłam u niego ciąże. Dokładny, miły, wszystko zawsze wytłumaczy. Poszłam do Doktora z polecenia sióstr, które też prowadziły ciąże u niego. Przy kolejnej ciąży też wybiorę jego, gdyż mam zaufanie i jest kompetentny.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Wróbel

  Lekarz z powołania! Bardzo uprzejmy podczas wizyty. Pan Doktor udziela szczegółowych informacji na zadawane pytania. Gdy coś się dzieje Pan Doktor udzieli pomocy. Jestem bardzo zadowolony z Pana Doktora!! Podczas wizyty Lekarz jest miły, uprzejmy, pomocny. Byłam u wielu ginekologów na NFZ jak i za równo prywatnie. To Dr. Wróbel jest godny polecenia

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania