Szpital Miejski w Głownie

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski w Głownie

Wojska Polskiego 32/34

95-015, Głowno, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Sobierajczyk

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: żylaki odbytu

   Pan doktor super lekarz mówi konkretnie o co chodzi super polecam po wizycie umówiona operacja wszystko proste i zrozumiałe czekam na zabieg 6 listopada zobaczymy

  • A

   Witam! Pan dr.Sobierajczyk jest Bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem.Znajduje czas dla pacjenta,jest b.sympatyczny,przystępny.Polecam szczerze z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Nieroda Jabłońska

  Pediatra, Dietetyk, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: infekcje dróg oddechowych

   Polecam Panią Doktor!
   Trafiłam do Doktor z synem z nawracającymi infekcjami dróg oddechowych. Wcześniejsze leczenie innego pediatry było nietrafione o czym Pani Doktor po prostu powiedziała. Wytłumaczyła jak powinno przebiegać. Skierowała dziecko do szpitala na diagnostykę i leczenie. Kiedy wróciliśmy z wpisem i kolejnym problemem, z uwagą przeanalizowała wyniki. Cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania. Syn jest w trakcie leczenia, ale wiem że jest ono trafne. Mam pełne zaufanie do Doktor i do innego pediatry już nie pójdę. Syn jest już nastolatkiem i naklejek nie dostaje ???? najważniejsze, że otrzymuje dobre diagnozy i leki.
   Dziękuję.

  • D

   Pełen profesjonalizm, Pani Doktor nie tylko wie co robi ale lubi ta prace i jest również miłym człowiekiem do którego można się zwrócić o pomoc zawsze! Doświadczenie w swoich dziedzinach i podejście do pacjenta bije na głowę innych lekarzy, jak do tej pory nie spotkałem sie z tak miłym lekarzem a spotkałem ich wielu . Wszystkiego dobrego pani Doktor .

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu