Specjalistyczny Gabinet Diabetologiczno-Endokrynologiczny Robert Błażuk
Sandomierz 1 adres
Usługi
Specjaliści
Adres
Specjalistyczny Gabinet Diabetologiczno-Endokrynologiczny Robert Błażuk
Opinie o specjalistach (115)
115 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
irena
super,bardzo jasno i wyrażnie wyjaśnia przyczyny choroby i sposób leczenia
Łukasz
Znakomity specjalista i bardzo pomocny i uczynny. .
Marta
Bardzo sympatyczny lekarz, wszystko wyjaśnia i tłumaczy przebieg leczenia.
Paweł Szal
Super podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie
Weronika
Po wizycie brak chęci pomocy ze strony Doktora Błażuka, uczulenie na leki na nadczynność tarczycy, Pan Doktor nie chce udzielić pomocy, nie chce rozmawiać. Bardzo się zawiodłam bo liczyłam na fachową pomoc.
Jadwiga
Miła atmosfera , zaangażowanie , udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
JustynaD
Polecam wizyte u pana doktora szczegolowe wyjasnienie leczenia
Aneta
Wszystkie opinie o tym, że Pan Doktor jest miły, sympatyczny są jak najbardziej prawdziwe. Natomiast świadomy pacjent nie oczekuję recepty, jeszcze przed zrobieniem badań. Niestety, nie podobało mi się to podejście Pana Doktora. Liczyłam, że zostanę skierowana na konkretne badania i dopiero wtedy lekarz zdecyduje, czy „mój przypadek” wymaga leków, czy nie. Faktem jest, że dostałam informację, co powinnam zbadać, ale dostałam także receptę; Tylko pytanie na jakiej podstawie? Bardzo mocno się zawiodłam, niestety. Choć po opiniach liczyłam na rzetelne podejście do tematu.
Tomasz
Umówienie i opłata wizyty w pełni elektronicznie . Dojazd i parking pod samym budynkiem przychodni . Pełen profesjonalizm i podejście Pana Doktora . Wszystko jasno powiedziane . Polecam .
Justyna
Profesjonalnie wykonane USG, wszystko dokładnie wyjaśnione, do tego bardzo życzliwy pan Doktor.