Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Buczyńska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Buczyńska

Usługi

Specjaliści

Adres

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Buczyńska
Powstańców Warszawy 4/1, 44-100 Gliwice

Opinie o specjalistach (178)

178 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Wyrozumiała, empatyczna. Najlepsza lekarka na jaką trafiłam.

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    A

    Pani doktor przesympatyczna. Szczegółowo analizuje wyniki i dotychczasowy tok leczenia, słucha, z zaangażowaniem odpowiada na zadane pytania. Od wejścia, swoim podejściem sprawia, że pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany. Oby więcej takich lekarzy.

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    J

    Wizyta była dla mamy i jak to ze starszymi osobami, które są wymagające i trudne, pani doktor bardzo dobrze sobie radzi. Bardzo empatyczna i konkretna, wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na każde pytanie. Polecam.

     • lek. Aleksandra Buczyńska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

    K

    Pełen profesjonalizm , miła obsługa, skuteczne leczenie

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    J

    Polecam. Pierwszy lekarz który spojrzał na badania i je porządnie przeanalizował.

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    S

    Bardzo dziękuję za poświęcony czas profesjonalną opiekę i anielską cierpliwość!

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    M

    Przyjazny gabinet, profesjonalna Pani Doktor. Mój endokrynolog.

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    K

    Bardzo empatyczna lekarka, wszystko dokładnie wyjaśnione, każdy szczegół wzięty pod uwagę. Przygotowany plan dalszego działania. Bardzo polecam :)

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    M

    Pani doktor przemiła, sympatyczna, rzeczowa, wyszlam z gabinetu pełna optymizmu na przyszłość

     • lek. Aleksandra Buczyńska Konsultacja endokrynologiczna  • 

    B

    Byłam pierwszy raz , Pani Doktor bardzo sympatyczna i szczegółowa . Sama pytała i odpowiadała na moje pytania . Mam nadzieję , że wszystko ułoży się bardzo dobrze . Pozdrawiam serdecznie

     • lek. Aleksandra Buczyńska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz